חדשות פתח תקווה

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

בת 65 סיעודית, נספתה בשריפה בביתה

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון
צילום: אלון חכמון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את גופתה, ופתחו בסריקות בניסיון לאתר לכודים נוספים, זאת לאחר שהצליחו להשתלט על השריפה.

במסגרת האירוע התרחשה קריסה חלקית של גג המבנה, וזומן למקום מהנדס מטעם העירייה.

מדובר באישה בת 65, עם מחלות רקע, סיעודית, שאינה ניידת ועל פי החשד הראשוני עישנה סיגריה לשיכוך כאבים וכנראה נרדמה או שהסיגריה נפלה לה מהיד והיא שגרמה להתלקחות האש במקום ובנסיבות מצבה הרפואי היא נלכדה בחדרה בתוך להבות האש.

למנוחה  שלושה בנים, שאחד מהם מתגורר יחד עם רעייתו ושני ילדיה מעל לדירת אימו.  "היא סבלה ממחלות, כל כך שמרנו עליה. זה אסון בשבילנו" ייבב הבן של כתפו של אחד מחבריו שהגיע למקום לנחם ולסייע.

סמוך ל-6:50 התעוררו שכנים לשמע צעקות בנה של המנוחה, שקרא לעזרה: "אמא שלי בפנים, יש שריפה בבית", כך משחזרת אחת השכנות, דובי עטואר, שחלון ביתה ממוקם מול חלון ביתו של קורבן השריפה. "יצאתי החוצה לחלון וראיתי להבה ענקית, שיוצאת מבעד לחלון", היא מספרת. "התקשרתי למשטרה והם אמרו שהם כבר שמעו על השריפה. מדובר באישה שהתגוררה במקום, והבן שלה ואשתו התגוררו מעליה, כאשר ילדים נוספים התגוררו בסמוך אליה".

אחד השכנים הוסיף: "הבן יצא החוצה, טיפס לעבר הבית והחל לצעוק לעזרה, אך כנראה שזה כבר היה מאוחר מדי. הבית בער כולו. כשכוחות הכיבוי נכנסו פנימה הם איתרו בדירה את גופתה של בעלת הבית".

כוחות גדולים של כיבוי אש, בפיקודו של אלון שבתאי, הגיעו למקום, פרצו לזירה, וכאמור, תוך כדי ניסיון להשתלט על האש, ערכו סריקות בדירה, שם הם מצאו את גופתה של האישה.

חוקרים ממשטרת פתח תקווה, בראשות גרגורי פוקס, הגיעו לזירה ופתחו בחקירה יחד עם חוקר דליקות של כיבוי אש.

במקביל הגיע למקום צוות של אגף הביטחון בעירייה בניהולו של יריב סנדלון, ואנשי הפיקוח הרב תכליתי, כדי להעניק סיוע לכוחות.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

בהתאם להגבלות: המועצה הדתית פתח תקווה, נערכת...

המועצה הדתית בפעילות מיוחדת לימי הפורים תשפ"א, לקראת החג הודפסו וחולקו אלפי עותקים של מגילת אסתר לבתי הכנסת ומנייני החצרות....

חדשות פתח תקווה23 בפברואר 2021    2 דקות
0

קול קורא להצעות לקידום תיירות הפנים בפתח...

בהנחיית ראש העירייה, רמי גרינברג, פרסמה החברה לפיתוח פתח תקוה קול קורא לקבלת הצעות מיועצים לצורך מתן ליווי לחברה ולעירייה...

חדשות פתח תקווה23 בפברואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה