חדשות פתח תקווה

נמשכת החקירה סביב פרשת המורה מפתח תקוה

חדשות פתח תקווה3 ביולי 2019    דקה אחת
0

נמשכת החקירה בעניינו של המורה מפתח תקוה שחשוד בביצוע עבירות מין בתלמידות כתה א'

נמשכת החקירה סביב פרשת המורה מפתח תקוה
צילום אילוסטרציה, אינג אימג'

מתרחבת החקירה סביב המורה החשוד בביצוע מעשים מגונים בתלמידות כיתה א באחד מבתי הספר הממ"ד בפתח תקווה. אתמול (רביעי) האריך בית משפט השלום בפתח תקווה בהסכמה את מעצרו של המורה בחמישה ימים כדי לאפשר למשטרה להשלים את החקירה.
נציין כי מאז הארכת מעצרו של המורה החשוד כי ביקש מתלמידו לרכוב על גבו , לאחר שהשיל את מכנסיו ותחתוניו לכאורה ובחלק מהמקרים גם ביקש מהן לגעת באיבר מינו, ביצעו החוקרים מספר פעולות חקירה מתבקשות לרבות איסוף ממצאים פורנזיים על ידי אנשי המעבדה לזיהוי פלילי.
החוקרים אספו את תחתוניו של החשוד מביתו , הגיעו לבית הספר שבו לימד וגם משם לקחו דגימות. עוד נודע כי מאז החלה החקירה נוספו שלוש תלונות אל שתי התלונות הראשונות ובעצם נכון להיום חמש בנות מסרו עדות מפורטת בפני חוקרת ילדים מטעם משרד הרווחה שאגב, גם צירפה דו"ח המצביע על מהימנות עדותן של הקטינות.
בבית המשפט הוסיף נציג המשטרה וטען כי החשוד מהווה סכנה וכי עדיין יש לבחון את חומרת מעשיו תוך שהוא במעצר בשל החשש לשיבוש.
מהדיון בבית המשפט עלה כי בחקירתו אישר המורה כי נהג לשחק עם תלמידיו ותלמידותיו במשחקים שונים בהם "העמיס" אותם על גבו כשק קמח, השתתף איתם במשחק "ערימת ילדים" וביקש מהם לרכוב על גופו כשהוא רוכן על ארבע כמשחק "חמור חדש" .
לטענתו, שנבחנת בימים אלו, בעת ששיחק עם התלמידות הפתיעו אותו מספר תלמידים שהשילו את מכנסיו והוא לדבריו מיהר להרימם חזרה לא לפני שנותר בבושתו.
במשטרה סבורים כי במעשיו , תוך כדי חיכוך גופו בקטינים הגיע החשוד לפורקן מיני .
עו"ד עידן שני המייצג את החשוד יחד עם עו"ד וששי גז, ביקש לשחרר את מרשו אולם ניאות בסופו של דבר להצעת בית המשפט להאריך את המעצר לתקופה מוגבלת תחת פיקוח של בית המשפט.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"המורה מציק לי"…

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח'...

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

נעצר תושב פתח תקוה על סחר בסמים

הבוקר (17.11) במהלך מחסום יזום בכביש 461 הבחינו שוטרים ברוכב אופנוע שעורר את חשדם והורו לו לעצור בצד הדרך. בבדיקתם איתרו...

חדשות פתח תקווה17 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה