חדשות פתח תקווה

נמשכת החקירה סביב פרשת המורה מפתח תקוה

חדשות פתח תקווה3 ביולי 2019    דקה אחת
0

נמשכת החקירה בעניינו של המורה מפתח תקוה שחשוד בביצוע עבירות מין בתלמידות כתה א'

נמשכת החקירה סביב פרשת המורה מפתח תקוה
צילום אילוסטרציה, אינג אימג'

מתרחבת החקירה סביב המורה החשוד בביצוע מעשים מגונים בתלמידות כיתה א באחד מבתי הספר הממ"ד בפתח תקווה. אתמול (רביעי) האריך בית משפט השלום בפתח תקווה בהסכמה את מעצרו של המורה בחמישה ימים כדי לאפשר למשטרה להשלים את החקירה.
נציין כי מאז הארכת מעצרו של המורה החשוד כי ביקש מתלמידו לרכוב על גבו , לאחר שהשיל את מכנסיו ותחתוניו לכאורה ובחלק מהמקרים גם ביקש מהן לגעת באיבר מינו, ביצעו החוקרים מספר פעולות חקירה מתבקשות לרבות איסוף ממצאים פורנזיים על ידי אנשי המעבדה לזיהוי פלילי.
החוקרים אספו את תחתוניו של החשוד מביתו , הגיעו לבית הספר שבו לימד וגם משם לקחו דגימות. עוד נודע כי מאז החלה החקירה נוספו שלוש תלונות אל שתי התלונות הראשונות ובעצם נכון להיום חמש בנות מסרו עדות מפורטת בפני חוקרת ילדים מטעם משרד הרווחה שאגב, גם צירפה דו"ח המצביע על מהימנות עדותן של הקטינות.
בבית המשפט הוסיף נציג המשטרה וטען כי החשוד מהווה סכנה וכי עדיין יש לבחון את חומרת מעשיו תוך שהוא במעצר בשל החשש לשיבוש.
מהדיון בבית המשפט עלה כי בחקירתו אישר המורה כי נהג לשחק עם תלמידיו ותלמידותיו במשחקים שונים בהם "העמיס" אותם על גבו כשק קמח, השתתף איתם במשחק "ערימת ילדים" וביקש מהם לרכוב על גופו כשהוא רוכן על ארבע כמשחק "חמור חדש" .
לטענתו, שנבחנת בימים אלו, בעת ששיחק עם התלמידות הפתיעו אותו מספר תלמידים שהשילו את מכנסיו והוא לדבריו מיהר להרימם חזרה לא לפני שנותר בבושתו.
במשטרה סבורים כי במעשיו , תוך כדי חיכוך גופו בקטינים הגיע החשוד לפורקן מיני .
עו"ד עידן שני המייצג את החשוד יחד עם עו"ד וששי גז, ביקש לשחרר את מרשו אולם ניאות בסופו של דבר להצעת בית המשפט להאריך את המעצר לתקופה מוגבלת תחת פיקוח של בית המשפט.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה