חדשות פתח תקווה

נחנך אודיטוריום חדש

חדשות פתח תקווה10 בפברואר 2019    דקה אחת
0
נחנך אודיטוריום חדש

בתוך פחות מ-24 שעות חנכו עיריית פתח תקוה והעומד בראשה רמי גרינברג שני אודיטוריומים מהמפוארים ביותר והמשוכללים ביותר שנבנו בעיר. אחד נחנך אמש בשש שנתי פיינברג בן גוריון שבשכונת כפר גנים ג'. השני נחנך בשש שנתי גולדה שבשכונת הדר המושבות.

באודיטוריום שבבן גוריון 350 מקומות ישיבה באולם מרהיב שישמש את התלמידים וצוות בית הספר וכן את העירייה והתושבים למופעי תרבות, הרצאות, סטנד אפ ואחרים.

בשש שנתי גולדה 400 מקומות ישיבה כשבמבנה גם ספריה, קפיטריה (שתשמש גם את הציבור) ואולם חוגים.

ראש העירייה, רמי גרינברג, יחד מ"מ וראש מינהל החינוך רון כץ וחברת המועצה ענת זנזורי, הגיעו הבוקר לחנוך את האודיטוריום בהדר המושבות. הם פגשו במקום את מנכ"ל מפעל הפיס עמרי לוטן שציין כי "מפעל הפיס משקיע משאבים רבים בקידום החינוך, התרבות והאמנות בישראל. אנו נמצאים במתחם בית הספר שנבנה בסיוע של מפעל פיס, בשנה שעברה חנכנו כאן מרכז טוטו -פיס לקידום הספורט בעיר והיום אנחנו שמחים להיות כאן כשותפים מרכזיים בהקמת האודיטוריום החדש. האודיטוריום ישמש את
ילדי בית הספר ויעניק להם הזדמנות לחוות, ללמוד וליצור באופן חווייתי וחדשני וישמש את
הקהילה לאירועים, הצגות ומופעים".

לוטן ציין עוד כי "משנת 2000 סייע מפעל הפיס בסכום כולל של 327 מיליון שקל לעיריית פתח תקוה בתחומי החינוך, התרבות, הספורט והרווחה".

גרינברג שיבח את אנשי מינהל ההנדסה ואת אנשי מינהל החינוך שליוו את הפרויקט והפכו חלום למציאות. הוא בירך את תלמידי בית הספר וציין כי האודיטוריומים שנחנכו השבוע ישמשו למופעי תרבות, הרצאות, סטנד אפ וכל מה שקשור לחיזוק תרבות הפנאי בקהילה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

בת 90 פוקחת עין

ביום ראשון חגגו ילדי אנקורי פתח תקווה יום הולדת 90 להלינה בירנבאום, ניצולת שואה הפועלת רבות לשימור זיכרון השואה בקרב...

חדשות פתח תקווה18 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

פרויקט דיור מוגן שביעי לעולים בעיר

במעמד שר הקליטה יואב גלנט, נציגי החברה הקבלנית אנקום גרופ בע"מ, שתבצע את הפרויקט, ועשרות עולים חדשים, קיים ראש העירייה...

חדשות פתח תקווה12 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה