חדשות פתח תקווה

נוקבו צמיגיהם של עשרות כלי רכב במרכז העיר

חדשות פתח תקווה7 במרץ 2019    דקה אחת
0

תושבי הרחובות קלישר, קיטרוני, בלפור והלר התעוררו בשבת בבוקר וגילו שכ-50 כלי רכב נפגעו ממעשה הוונדליזם • הדיירים דורשים מהעירייה להתקין מצלמות באזור

נוקבו צמיגיהם של עשרות כלי רכב במרכז העיר
הצמיגים נוקבו. "זה לא אירוע ראשון" ׀ צילום: בקי שמש

מי החליט להתנכל לתושבי שכונת מחנה יהודה ומרכז העיר? בשבת בבוקר התעוררו תושבי הרחובות קלישר, קיטרוני, בלפור והלר, וגילו לתדהמתם כי שניים מגלגלי רכבם, בצד הצמוד למדרכה, נוקבו באכזריות. המדובר בכ-50 כלי רכב שחנו במקומות מותרים ולא הפריעו לאיש, אלא שאלמוני בחר ככל הנראה בלילה שבין שישי לשבת להסב נזק לרכביהם.
נציין כי מדובר באירוע ונדליזם שני במהלך החצי שנה האחרונה באותו אזור. ביום ראשון פנו התושבים לראש העיריה רמי גרינברג, בבקשה שידאג להצבת מצלמות אבטחה ברחובות האמורים. בקי שמש, דיירת שצמיגי רכבה נוקבו: "אתה מתעורר בבוקר ומתכנן לצאת לטיול, אבל הכל משתבש כשאתה מגלה ששני גלגלים ברכב שלך מפונצ'רים.
"בהתחלה אתה מנסה להבליג ומהרהר לאן נסעת, איפה חנית, ואיך זה יכול היה לקרות, ואז אתה מרים ראש ורואה שכמעט כל הרכבים בסביבתך וברחובות הסמוכים ניזוקו גם הם באותו אופן. יש כאן עשרות כלי רכב, שבכל אחד מהם שני הגלגלים, בדרך כלל אלה שקרובים למדרכה, נוקבו ככל הנראה על ידי אותו פרחח. שלחתי את התמונות לראש העירייה כדי שייתן לי מענה. לא יכול להיות שהתושבים לא יוכלו להחנות את רכבם בבטחה מתחת לבית. זה לא אירוע ראשון, ומעבר לנזק שהוא גורם הוא מסב לנו אי נוחות".
יצוין כי בעבר כבר התחוללה בפתח תקוה תופעה דומה. אז אלמוני ניקב צמיגים של מאות רכבים במהלך תקופה של כשנה. הוא פעל באמצעות דוקרן, כשהוא חולף על פני הרכבים ומנקב את צמיגיהם.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

במקפ"ת מציינים ימים מיוחדים

לקראת יום הילד הבינלאומי, שיחול מחר 20 בנובמבר, מפיקה מקפ"ת (מרכזים קהילתיים פתח תקוה) מגוון פעילויות חינמיות לקטנטנים. בין הפעילויות:  יצירה,...

חדשות פתח תקווה19 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

"המורה מציק לי"…

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח'...

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה