חדשות פתח תקווה

נהג הסעות נשדד, הוכה ונזרק לצד הדרך

חדשות פתח תקווה5 בספטמבר 2019    3 דקות
0

רכבו של שמעון ברהום, בן 77, נשדד על ידי חבורת צעירים, שחסמה את דרכו בשכונת עין גנים • רעייתו: "הם השאירו אותו באכזריות על הכביש, פגוע וכואב, סובל מטראומה ומחבלות, מבולבל ותשוש. גועל נפש"

נהג הסעות נשדד, הוכה ונזרק לצד הדרך
 רכבו של ברהום לאחר הגניבה. הרכב הועבר לשכם  ברהום. החזיר הביתה אחיות אחרי משמרת ׀ צילומים: מצלמת אבטחה, באדיבות המצולם

רכבו של שמעון ברהום, נהג הסעות בן 77, נשדד ביום שבת, סמוך לשעה 7:00 בבוקר על ידי חבורת צעירים. הם חסמו את דרכו, הורידו אותו מהרכב, היכו אותו באכזריות והטילו אותו בצד הדרך בשכונת עין גנים בעיר. אחד המתפללים שהגיע לבית כנסת סמוך הבחין בקשיש המוטל בצד הדרך, כשפניו חבולות ושותתות דם. הוא הזעיק למקום את צוותי מד"א והמשטרה.
ברהום, נהג אוטובוס זעיר בחברת "מרכבה הסעות", סיים באותה שעה את הסעת האחיות מהמרכז הגריאטרי "גבעת השלושה" שברחוב ארלוזורוב בשכונת יד לבנים בעיר, והיה בדרכו לרחוב השופר בשכונת הדר גנים. הנוסעת האחרונה ירדה מהרכב, וברהום עשה את דרכו לביתו. אלא שאז חסם רכב פרטי את רכב ההסעות שלו. אחד הצעירים פתח את דלת הנהג, שלף אותו החוצה, ולאחר שחבט בפניו והטיחו אל הקרקע, גנב את הרכב, ויחד עם הרכב הפרטי הם נמלטו מהמקום.
שוטרים שהוזעקו לזירה יצרו קשר עם קצין הבטיחות של החברה, אבי נדב, שהגיע למקום תוך זמן קצר והזדעזע מהפגיעה בנהגו. "אנחנו מכירים גניבות רכב, אבל לתקוף ככה נהג, לפגוע בו פיזית – זה חמור ביותר. קיבלתי הודעה ותמונה משוטר שהגיע למקום, וזה הספיק לי. הנהג פונה לבית החולים בילינסון והמשטרה פתחה בחקירה", אמר נדב. מנכ"ל החברה, דובי דניר, הוסיף: "הנהג שלנו, שהחזיר הביתה אחיות, הותקף ורכב ההסעות נשדד והועבר לקלקיליה ומשם לשכם".
לאחר שקיבל טיפול רפואי, שחזר ברהום את שאירע. "אני עובד בהסעת תלמידים ועובדים. בשבת יש לי הסעה קבועה מהמרכז הגריאטרי 'גבעת השלושה'. בשעה 6:20 אני אוסף מספר עובדות ומסיע אותן למרכז הגריאטרי, ואז מחכה לסיום משמרת הלילה, ובשעה 7:10 אני עושה את הדרך חזרה לפיזור בבתים.
"בשבת האחרונה הסעתי שלוש עובדות – אחת למרכז העיר ושתיים לשכונת הדר גנים. לפני שיצאתי מהמרכז הגריאטרי, קיבלתי טלפון מחברת איתוראן, ושאלו אותי מדוע אני עומד ולא נוסע. השבתי להם שאני ממתין למספר עובדות לפיזור בבתים. באיתוראן אמרו לי שיש מנורות המסמנות כי הדלתות האחוריות פתוחות. עשיתי בדיקה והשבתי בשלילה", משחזר ברהום.
"אספתי את העובדות ונסעתי לכיוון הבתים שלהן. הורדתי אחת מהן במרכז העיר, והבנות שברכב העירו לי שהנורה מהבהבת ומסמנת כי הדלתות האחוריות פתוחות. הן אמרו לי שאין צורך שארד, כי הן יסגרו את הדלתות. המתנתי רגע, ואז מה שאני זוכר זה שחבטו בי בכוח והטיחו אותי מהרכב החוצה אל הכביש.
"ספגתי מכה בפנים ונפלתי, כשכולי מדמם. שכבתי על הכביש, עד שניגש אליי מישהו ושאל מה קרה. למזלי, חבר של הבן שלי מתגורר בסביבה, ואשתו, שיצאה עם הכלב, ראתה אותי על הרצפה ושאלה מה קרה. הייתי עם הפנים על הכביש. רק כשהסתובבתי, היא זיהתה אותי. היא לקחה אותי לחצר שלהם והזמינה את הבן שלי לשם".
רעייתו אסתר מוסיפה: "מאז המקרה, הוא מבולבל, סובל משטפי דם ומפציעה בפנים ומקבל תרופות נגד כאבים. העין שלו סגורה כולה. הוא עבר בדיקת CT, וברוך השם הוא לא סובל מפגיעות בראש, אבל יש לו בעיה בעין והפנו אותו לבדיקות מקיפות. הם השאירו אותו באכזריות על הכביש, פגוע וכואב, סובל מטראומה ומחבלות, מבולבל ותשוש. פשוט גועל נפש".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה