חדשות פתח תקווה

נאבקים באלימות, סמים ואלכוהול

חדשות פתח תקווה14 בפברואר 2019    דקה אחת
0

בפגישה בין מדריכי חבורות הרחוב בעיר למש"קי השיטור הקהילתיים, הוחלט להדק את הקשר בין הרשויות במטרה למגר את תופעת האלימות ולשלב את בני הנוער בקהילה

נאבקים באלימות,  סמים ואלכוהול
פגישת נציגי הרשויות. "מודל לחיקוי" ׀ צילום: באדיבות העירייה

כחלק משיתוף הפעולה בין הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בעירייה לבין תחנת משטרת פתח תקוה, התקיימה בשבוע החולף פגישה בין מדריכי חבורות הרחוב של הרשות למש"קי השיטור הקהילתיים. בפגישה הוחלט להדק את הקשר בין הרשויות, במטרה למגר את תופעות האלימות והסמים ברחובות העיר.
במהלך המפגש ניתנה סקירה על תפיסת ההפעלה החדשה של מש"קי השיטור בשטח, במטרה להדק את הקשר עם הקהילה באמצעות מדריכי חבורות הרחוב בשכונות העיר. בעירייה ובשיטור העירוני נערכים לקראת פעילות יזומה והרתעתית, לצד פעילות הסברה והכשרת מתחם בטוח עבור בני הנוער בעיר.
במסגרת זאת, עלו בפגישה מספר דרכי פעולה וגישה לנוער. השוטר גיים מולה הציג פרויקט חדש, שאותו יקדם עם מדריך הרחוב אלי דורי, ובמסגרתו יקים קבוצת נוער ייחודית, שבה יקבלו בני הנוער כלים להשתלבות טובה יותר בחברה.
לדברי מנהל הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול שלומי ערה, "שיתוף הפעולה עם התחנה הוא מודל לחיקוי בכל הארץ. המשטרה עם הפנים לקהילה, ומתוקף זה היא מאפשרת לנו למצות תהליכים עם בני נוער כמעט בכל עניין לפני כל התערבות שלהם, גם במקרים שבהם המשטרה מעורבת. במקרים רבים מערבים אותנו ומעבירים את הנושא לטיפולנו. למרות זאת, נגלה אפס סובלנות לאלימות מכל סוג שהוא".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הרחבת הקואליציה

איתי שונשיין, חבר מועצת העיר שאף התמודד לראשות העיר בבחירות האחרונות, חובר לראש העיר רמי גרינברג שמרחיב את הקואליציה. רמי...

חדשות פתח תקווה20 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה