חדשות פתח תקווה

מתנדב איחוד הצלה הותקף – התיק נסגר

חדשות פתח תקווה1 במרץ 2020    דקה אחת
0
מתנדב איחוד הצלה הותקף – התיק נסגר
מלכה. "כואב לי" ׀ צילום: באדיבות המצולם

 

זעם בסניף איחוד הצלה בעיר, לאחר תקיפת המתנדב הוותיק אלן מלכה, בדרכו להציל חיים. במשטרה החליטו לסגור את תיק החקירה בטענה שמדובר ב"מילה כנגד מילה". באיחוד הצלה טוענים: "עובד או מתנדב בארגון ציבורי, שמשקיע את כל כולו בנתינה, מגיש תלונה במשטרה, והיא נסגרת ללא חקירה מעמיקה – זה לא נתפס".
בערב שבת לפני כשבועיים יצא מלכה לקריאה בחשש לאירוע לבבי. הוא זינק על אופנועו וכשהגיע לצומת ותיקים, על כביש 40, חצה רכב פרטי את הצומת וסיכן לטענתו את מסלול הרכיבה שלו. הוא העיר לנהג, וזה בתגובה הלם באגרוף בחזהו, הסיט את רכבו, פגע בו קלות ונמלט בנסיעה. מלכה דיווח על האירוע ברשת הקשר והגיש תלונה במשטרה. חבריו מציינים: "אחרי שהתעשת, רדף אחרי הנהג עד לביתו והזמין את המשטרה. מיד לאחר שהגיעו שוטרים, הוא פנה לבית החולים, עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו. זה אירוע חמור של תקיפת איש ציבור, מתנדב בארגון מציל חיים, וחבל שהמשטרה משכה ידיה מהחקירה".
מלכה: "כואב לי שזו ההחלטה. אני לא יכול לבקר את המשטרה, אבל הותקפתי בעת מילוי תפקידי כמתנדב. מי יגן על המתנדבים האחרים במקרים דומים?". מהמשטרה נמסר: "לאחר חקירה, הנסיבות נבדקו והתיק נגנז".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"התעלמו ממצוקתה הרבה"

ביום חמישי הוגש בבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד איאד עבדאללה (41), תושב הרשות הפלסטינית, ווטה איילה (30), בגין עבירות של...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות
0

חרדים לשכונה

רגע לפני שהמתווה החדש של ראש העירייה נידון בוועדה לתכנון ובנייה המקומית, רמי גרינברג החליט להיעתר לבקשת ארגון הקבלנים ולקיים...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה