חדשות פתח תקווה

מתנדב איחוד הצלה הותקף – התיק נסגר

חדשות פתח תקווה1 במרץ 2020    דקה אחת
0
מתנדב איחוד הצלה הותקף – התיק נסגר
מלכה. "כואב לי" ׀ צילום: באדיבות המצולם

 

זעם בסניף איחוד הצלה בעיר, לאחר תקיפת המתנדב הוותיק אלן מלכה, בדרכו להציל חיים. במשטרה החליטו לסגור את תיק החקירה בטענה שמדובר ב"מילה כנגד מילה". באיחוד הצלה טוענים: "עובד או מתנדב בארגון ציבורי, שמשקיע את כל כולו בנתינה, מגיש תלונה במשטרה, והיא נסגרת ללא חקירה מעמיקה – זה לא נתפס".
בערב שבת לפני כשבועיים יצא מלכה לקריאה בחשש לאירוע לבבי. הוא זינק על אופנועו וכשהגיע לצומת ותיקים, על כביש 40, חצה רכב פרטי את הצומת וסיכן לטענתו את מסלול הרכיבה שלו. הוא העיר לנהג, וזה בתגובה הלם באגרוף בחזהו, הסיט את רכבו, פגע בו קלות ונמלט בנסיעה. מלכה דיווח על האירוע ברשת הקשר והגיש תלונה במשטרה. חבריו מציינים: "אחרי שהתעשת, רדף אחרי הנהג עד לביתו והזמין את המשטרה. מיד לאחר שהגיעו שוטרים, הוא פנה לבית החולים, עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו. זה אירוע חמור של תקיפת איש ציבור, מתנדב בארגון מציל חיים, וחבל שהמשטרה משכה ידיה מהחקירה".
מלכה: "כואב לי שזו ההחלטה. אני לא יכול לבקר את המשטרה, אבל הותקפתי בעת מילוי תפקידי כמתנדב. מי יגן על המתנדבים האחרים במקרים דומים?". מהמשטרה נמסר: "לאחר חקירה, הנסיבות נבדקו והתיק נגנז".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה