חדשות פתח תקווה

מתכוננים לאיחוד

חדשות פתח תקווה17 בפברואר 2020    דקה אחת
0

במסגרת חיבור בית ספר אחד העם עם ורבר נערך ערב הסברה להורים

מתכוננים לאיחוד
גרינברג בבית הספר אחד העם. "השקענו משאבים רבים" ׀ צילומים: אלון חכמון

המשך להחלטה על איחוד בתי הספר אחד העם – רמת ורבר ושש שנתי שמיר, אמש קיים ראש העיר, רמי גרינברג, כנס הסברה להורי חטיבת יצחק שמיר. כנס להורי רמת ורבר יתקיים בהמשך השבוע.

בכנס השתתפו בנוסף ראש מנהל החינוך רון כץ, צוות מנהל החינוך ומפקחת משרד החינוך הממונה על החינוך העל יסודי אשר ענו על שאלות ההורים והסבירו את המהלך לפרטיו – בהיבט הפדגוגי, ערכי ובהיבט הפיזי.

במפגש התקיים שיח עם ההורים בדבר איחוד חטיבת יצחק שמיר וחטיבת ורבר.
ראש העיר הדגיש את יתרונות המהלך והציג את הרציונל והמשמעויות מאחורי המהלך בהתאם לחוות דעתם של אנשי המקצוע ממשרד החינוך וברשות.
על פי המלצתם איחוד החטיבות נולד לצורך בניית חטיבה גדולה שתהיה זכאית לתקציבים רבים ותוכל לאגד צוות פדגוגי ראוי ולשדרג אותו.

בנוסף, מפקחת משרד החינוך רחל חסון, שוחחה עם ההורים על הבדיקה המעמיקה שערך המשרד אשר הובילה להמלצה על איחוד החטיבות.

ראש העיר רמי גרינברג: "הפגישה עם ההורים הייתה חשובה ובמהלכה הוסבר על יתרונות האיחוד והרצון של המערכת להיטיב עם התלמידים על מנת שיגיעו להישגים. כפי שהבטחתי, הרשות תלווה את האיחוד על כל פרטיו ותעמוד לצד ההורים, התלמידים וצוות ההוראה ככל שידרש."

כזכור, ההחלטה מבוססת על עקרון תפיסת החינוך העל יסודי, השש שנתי הקיים בעיר פתח תקוה בשנים האחרונות. האיחוד יאפשר מקסום משאבים חינוכיים, ערכיים ופיזיים, תוך ראייה של טובת התלמידים והצלחתם.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה