חדשות פתח תקווה

משמחים את ילדי החינוך המיוחד

חדשות פתח תקווה11 במרץ 2019    דקה אחת
0
משמחים את ילדי החינוך המיוחד
האירוע בבית הספר. צילום יחצ
הבוקר הצליח מפקד גזרת דרום העיר, השוטר רס"ב דודו שיראוי, להפתיע ולחמם את ליבם של ילדים בעלי צרכים מיוחדים. לשם כך השיק אירוע מרגש, בכותלי ביה"ס "שלום" לחינוך מיוחד, שאליו הוזמנו נציגים מהיחידות השונות: סיור, תנועה, מז"פ, מג"ב, שיטור עירוני, פיקוח עירוני, שירות וטרינרי, מד"א, כיבוי ו"מיזם 100" למען בעלי החיים. בסיום האירוע נערכה הפתעה נוספת לילדים: הגיעו כלבי גישוש וסוסי משטרה בליווי מפקד התחנה שכיבד בנוכחותו.

את המיצג המרהיב הזה, בניהולו והובלתו של השוטר דודו, הרבה ילדים לא ישכחו. בדרך כלל אנו נתקלים בתפקידים השונים של המשטרה רק באירועים חריגים. הבוקר, הייתה הזדמנות לילדי ביה"ס להכיר מקרוב את העבודה המסורה של אנשי המשטרה וצוותי החירום.

בחצר ביה"ס התמקמו ניידות ועמדות של יחידות המשטרה השונות. בנוסף, נערכה תצוגה של הסוסים והכלבנים לאיתור חומרי אמל"ח. כמו כן, הועברו תכנים בנושא בטיחות בדרכים ובסיום האירוע זכו הילדים לקבל בעמדה "שוטר ליום אחד" תעודות שוטרים הנושאים את שמם.

בסיום האירוע העניקו מפקדי המשטרה והנהלת בית הספר תעודות הוקרה מיוחדות למפקדי היחידות השונות, וביניהם ליו"ר "מיזם 100" – השוטר המתנדב שלומי צ'צ'קס. המיזם המצליח הוקם בכובע אזרחי כמודל ייחודי בישראל ליצירת גשר בין הציבור והמשטרה למען בעלי החיים, ובמסגרתו מופעל מוקד סיוע 24/7 לפניות תושבים ושוטרים מכל רחבי המדינה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה