חדשות פתח תקווה

משולש אהבים: צעיר נדקר במהלך ריב

חדשות פתח תקווה16 ביוני 2021    דקה אחת
0

תושב פתח תקוה בן 34 נפצע באורח קשה במהלך קטטה בדירה בלוד. מהחקירה עולה החשד כי הריב בין שני הגברים התפתח על רקע העובדה שבת זוגו של הקורבן ניהלה עד לאחרונה קשר עם הדוקר

משולש אהבים: צעיר נדקר במהלך ריב
ניידות משטרה. החקירה נמשכת | צילום: אלון חכמון

משולש רומנטי הסתיים בתקרית אלימה ובפצוע באורח קשה. תושב פתח תקוה בן 34 נפצע מדקירה במהלך קטטה שפרצה בשבת לפנות בוקר בדירת מגורים בעיר לוד. הפצוע נמצא בחדר המדרגות בקומה השנייה, בבניין מגורים ברחוב אריה לובין. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי מציל חיים. הפצוע פונה כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים אסף הרופא.
סמוך לשעה 4:20 לפנות בוקר הוזעקו כוחות משטרה ומד"א לבניין מגורים בעיר לוד, שם כאמור אותר הפצוע כשהוא שרוע על הרצפה בתוך שלולית דם. על גופו נמצאו סימני דקירה בבית החזה ובבטן ונשקפה סכנה לחייו.
כוחות משטרה מתחנת לוד שהגיעו לזירה עצרו לחקירה צעיר בן 29 מלוד כחשוד במעשה. הוא הובא לדיון להארכת מעצר בבית המשפט במוצאי שבת.
בחקירה ראשונית עלה החשד כי מדובר בריב בין שני הגברים, לאחר שחברתו לשעבר של החשוד החלה לצאת עם הקורבן. על פי הבירורים הראשוניים, נראה שבשישי בערב הגיע התוקף לדירה שבה שהו גם הקורבן, בת זוגו החדשה וצעירות נוספות. בנסיבות שנחקרות עדיין, נראה שהשניים היו תחת השפעת אלכוהול בעת שהתפתח ביניהם הריב שבמהלכו נעץ החשוד סכין בחזה הקורבן. החקירה נמשכת.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חסמב"ה במרוקאית

מי שגדל על חבורת חסמב"ה המופלאה יזהה את העקבות ב"מבצע שובי רוני", ספרו החמישי של רפי דהן, חבר הנהלת העיר...

חדשות פתח תקווה27 ביולי 2021    דקה אחת
0

פעם רביעית – בירה

אחרי הפוגה של שנה בשל מגבלות הקורונה, יתקיים בחודש אוגוסט הקרוב פסטיבל הבירה הרביעי של פתח תקוה, במתחם הפארק הגדול...

חדשות פתח תקווה27 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה