חדשות פתח תקווה

"מספיק לצייר אותו כאומן מדובר ברוצח"

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2020    דקה אחת
0
"מספיק לצייר אותו כאומן מדובר ברוצח"
צילום אלון חכמון

48 שעות לאחר הרצח וההתאבדות של ילנה יצקייב ובן זוגה סלביק מבשב, החשוד ברציחתה, משפחת המנוחה מסרבים לצאת בהצהרות בכלי התקשורת.
קרובת משפחה מספרת: "הכאב הוא גדול. איבדנו אישה יקרה. סבתא לשתי נכדות שהתאלמנה לפני כשלוש שנים ורק רצתה קצת שקט לחייה ושמחה, והוא רצח אותה, רק כי היא רצתה לעזוב אותו. אז מספיק לצייר אותו כאמן ויוצר תכשיטים מוכשר, כי מדובר ברוצח".

בינתיים ממתינים ילדיה של יצחקבייב למכון לרפואה משפטית באבו כביר ורק לאחר מכן ייקבע מועד הלוויתה. למרות שבערב שישי, איש מהשכנים לא מסר עדות ראייה או שמיעה, היום, אחרי הפרסום באמצעי התקשורת על הרצח וההתאבדות של בני הזוג, שוחחנו בשעות אחר הצהריים עם שכנתה של המנוחה, ולדבריה: "שמעתי בום אבל לא חשבתי שזה יריות. לא היה רעש לא היה צעקות. כשאמבולנסים ומשטרה היו פה שאלתי מה קרה ואז שמעתי את הבנים שלה בחוץ והבנתי מה קרה. אני הייתי בשוק לא ציפיתי בכלל. חשבתי שמישהו זרק משהו מהחלון ואז בערב הבן שלה הגיע דפק על הדלתות וצעק אמא אמא. אני עד עכשיו בשוק. אני גרה כאן 8 שנים, אני מכירה את ילנה היא היתה אשה זהב. אני הסתכלתי בפייסבוק שלה היא שמה תמונות וכתבה שהיא מאושרת, הם היו פחות משנה פה. בימים האחרונים באמת לא ראיתי אותה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה