חדשות פתח תקווה

"מספיק לצייר אותו כאומן מדובר ברוצח"

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2020    דקה אחת
0
"מספיק לצייר אותו כאומן מדובר ברוצח"
צילום אלון חכמון

48 שעות לאחר הרצח וההתאבדות של ילנה יצקייב ובן זוגה סלביק מבשב, החשוד ברציחתה, משפחת המנוחה מסרבים לצאת בהצהרות בכלי התקשורת.
קרובת משפחה מספרת: "הכאב הוא גדול. איבדנו אישה יקרה. סבתא לשתי נכדות שהתאלמנה לפני כשלוש שנים ורק רצתה קצת שקט לחייה ושמחה, והוא רצח אותה, רק כי היא רצתה לעזוב אותו. אז מספיק לצייר אותו כאמן ויוצר תכשיטים מוכשר, כי מדובר ברוצח".

בינתיים ממתינים ילדיה של יצחקבייב למכון לרפואה משפטית באבו כביר ורק לאחר מכן ייקבע מועד הלוויתה. למרות שבערב שישי, איש מהשכנים לא מסר עדות ראייה או שמיעה, היום, אחרי הפרסום באמצעי התקשורת על הרצח וההתאבדות של בני הזוג, שוחחנו בשעות אחר הצהריים עם שכנתה של המנוחה, ולדבריה: "שמעתי בום אבל לא חשבתי שזה יריות. לא היה רעש לא היה צעקות. כשאמבולנסים ומשטרה היו פה שאלתי מה קרה ואז שמעתי את הבנים שלה בחוץ והבנתי מה קרה. אני הייתי בשוק לא ציפיתי בכלל. חשבתי שמישהו זרק משהו מהחלון ואז בערב הבן שלה הגיע דפק על הדלתות וצעק אמא אמא. אני עד עכשיו בשוק. אני גרה כאן 8 שנים, אני מכירה את ילנה היא היתה אשה זהב. אני הסתכלתי בפייסבוק שלה היא שמה תמונות וכתבה שהיא מאושרת, הם היו פחות משנה פה. בימים האחרונים באמת לא ראיתי אותה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שביתת הגננות: עדכון

  בית הדין האזורי לעבודה קיבל את עמדת העירייה והוציא צו מניעה האוסר על הגננות להמשיך בשביתה . בית הדין...

חדשות פתח תקווה25 בפברואר 2020    2 דקות
0

זה לא כל כך נעים לראות גן...

  הערב הגישה העירייה עתירה לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב כדי שיורה לגננות לשוב לאלתר לעבודה וזאת מאחר וסיבת...

חדשות פתח תקווה24 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה