חדשות פתח תקווה

מסיבת בת המצווה הסתיימה בתאונה קשה

חדשות פתח תקווה10 במאי 2022    דקה אחת
0

על פי עדויות חברותיה, הנערה התפרצה לכביש, ורכב פרטי שחלף באותה שעה ברחוב בן ציון גליס מכיוון דרום לצפון פגע בה בעוצמה רבה • היא פונתה לבית החולים בילינסון במצב קשה וללא הכרה

מסיבת בת המצווה הסתיימה בתאונה קשה
זירת התאונה באזור התעשייה סגולה. הכל החל בוויכוח | צילום: אלון חכמון

ויכוח בין נערות במהלך חגיגת בת מצווה באולמי לה פלומה שבאזור התעשייה סגולה בעיר, הוביל ככל הנראה להתפרצותה של אחת מהן לכביש ולתאונת דרכים שבה נפגעה הנערה באורח קשה. כך מעריכים גורמים במשטרה ובבית הספר שבו לומדת הנערה.
האירוע המצער הזה התרחש בשעת ערב מאוחרת, בעיצומה של חגיגת בת המצווה, כשלפתע יצאה הנערה מהאולם ונערות אחרות דלקו בעקבותיה, ככל הנראה במטרה למנוע ממנה לעזוב את האירוע. על פי העדויות, הנערה התפרצה לכביש, ורכב פרטי שחלף באותה שעה ברחוב בן ציון גליס מכיוון דרום לצפון פגע בה בעוצמה לעיניי חברותיה. כתוצאה מעוצמת הפגיעה, הועפה הנערה למרחק של מספר מטרים אל הכביש, והשמשה הקדמית של הרכב התנפצה.
פרמדיקית מד"א שי שפק סיפרה: "הנערה שכבה מחוסרת הכרה על הכביש, במרחק מספר מטרים מהרכב, וסבלה מפגיעה רב-מערכתית קשה. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים, ופינינו אותה לבית החולים כשהיא במצב קשה ולא יציב". כוחות משטרה שהגיעו למקום סגרו את זירת התאונה, ובוחני תנועה עסקו במדידות ואיסוף ממצאים, במטרה לחקור את נסיבות התאונה.
מעדויות שנגבו במקום עולה, כאמור, שהנערה שהתה במסיבת בת מצווה, ובשלב מסוים יצאה משטח האולם אל הכביש, שם נפגעה. צוות של בית הספר אמיר, שבו לומדת הנערה, מלווה את המשפחה ומתעדכן לגבי מצבה, תוך ניסיון להתמודד עם גל השמועות שנפוצו בעקבות האירוע.
בינתיים, בבית החולים בילינסון, לשם פונתה הנערה, הצליח הצוות הרפואי לייצב את מצבה, ולאחר ימים שבהם שהתה מורדמת ומונשמת הסירו הרופאים את מכשירי ההנשמה, אולם הנערה טרם מתקשרת עם סביבתה ועדיין לא ברורה מידת הנזק שנגרם לה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

משחק מסוכן

רוי ורטהיימר, בן 10 וחצי, שהגיע לשחק עם חבריו בגינת משחקים בשכונת שעריה בעיר, הותקף נמרצות על ידי קטינים בני...

חדשות פתח תקווה28 ביוני 2022    2 דקות
0

רוקחת הוכתה על ידי לקוח זועם

מבוטח של קופת חולים כללית, שהגיע לבית המרקחת ברקמן שברחוב חיים עוזר, טרק בחוזקה את דלת המקום על ידה של...

חדשות פתח תקווה28 ביוני 2022    דקה אחת

כתיבת תגובה