חדשות פתח תקווה

מנכ"ל חדש לחברה לפיתוח פתח תקוה

חדשות פתח תקווה21 במאי 2019    דקה אחת
0

עו"ד לירון גולדנברג, תושב שכונת אם המושבות, גבל על 140 מתמודדים שהגישו את מועמדותם לתפקיד, ויחליף את המנכ"ל הפורש איתמר אלדר

מנכ"ל חדש לחברה לפיתוח פתח תקוה
צילום באדיבות המצולם

עו"ד לירון גולדנברג, תושב שכונת אם המושבות, הוא המנכ"ל החדש של החברה לפיתוח פתח תקוה. הוא יחליף בתפקיד את המנכ"ל הפורש איתמר אלדר. ביום שלישי אישר את המינוי דירקטוריון החברה לפיתוח, בראשות ראש העירייה רמי גרינברג.

הבחירה אינה מפתיעה, שכן שמו של עו"ד גולדנברג עלה כבר עם בחירתו של גרינברג לראשות העירייה. המנכ"ל החדש, המזוהה עם סיעת יש עתיד, ניהל את המשא ומתן בין סיעתו, בראשות מ"מ ראש העירייה רון כץ, לבין גרינברג עוד לפני הבחירות והיה מעורב בצירופה לקואליציה. מעבר לעובדה שמדובר באיש מקצועי ומוערך, המעורבות לו במישור הפוליטי קירבה אותו לאחד התפקידים המשמעותיים בעיר.

נדגיש כי המנכ"ל היוצא אלדר, רו"ח במקצועו, ביקש לפרוש מתפקידו כבר במאי אשתקד, לנוכח סדרת מחלוקות עם ראש העירייה הקודם איציק ברוורמן, ואף הודיע כי החל לעבוד בחו"ל. אלא שמספר חודשים לאחר מכן חזר לארץ, ועם החלפת השלטון וכניסתו של גרינברג לתפקיד ראש העירייה, ביקש ממנו גרינברג למלא את התפקיד עד שיימצא מחליף במכרז למשרת המנכ"ל.

140 מתמודדים הגישו את מועמדותם לתפקיד, ובשלישי האחרון, כאמור, בחרה ועדת המכרזים את המנכ"ל החדש. עו"ד גולדנברג מכהן כיום כמנכ"ל הקרן לפיתוח חדרה, שעוסקת בייזום, תכנון, ביצוע וניהול פרויקטים של בינוי והקמת מבני ציבור. כמו כן, עוסקת הקרן בניהול פרויקטים חברתיים וקהילתיים בעיר.

גורמים שהיו מעורבים בבחירתו, מסבירים כי מדובר באיש בעל ניסיון רב בניהול בכיר, פיתוח עסקי, יזמות וניהול פרויקטים מורכבים בתקציבים משמעותיים. כמו כן, שימש בעבר בתפקידים בכירים במשרדי ממשלה ובתאגידים פרטיים וציבוריים גדולים.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה