חדשות פתח תקווה

מנהל חדש לשש שנתי בבן גוריון

חדשות פתח תקווה5 באוגוסט 2020    דקה אחת
0

חגי קרקו, בן 50, תושב מושב נווה ירק נבחר לאייש את התפקיד # חגי החל את דרכו כמהנדס בהייטק והצטרף למערכת החינוך לפני כעשור. בשנים האחרונות ניהל תיכון שש שנתי מקיף בעיר בשרון

מנהל חדש לשש שנתי בבן גוריון
צילום: באדיבות המצולם

חגי קרקו נבחר לתפקיד מנהל שש שנתי בן גוריון. חגי בוגר תכנית "אבני ראשה", בעל תואר שני M.Ed בניהול וארגון מערכות חינוך במכללת בית ברל, ומסטר בהנדסה, תואר שני MS.c.EE בהנדסת אלקטרוניקה ומחשבים באוניברסיטת בן גוריון.

חגי קרקו, בן 50,  נשוי+3 , תושב מושב נווה ירק, החל את דרכו כמהנדס בהייטק והצטרף למערכת החינוך לפני כעשור במהלכם כיהן בשורת תפקידי הוראה וניהול. בשנים האחרונות ניהל תיכון שש שנתי מקיף בעיר בשרון.

ראש העיר רמי גרינברג בירך על הצטרפותו של חגי קרקו למערכת החינוך העירונית ואמר: "חגי קרקו הינו אדם בעל ניסיון וידע רב ותפיסה ניהולית התואמת את ערכי בית הספר ואת דרכה של מערכת החינוך העירונית המצוינת שלנו. אין לי ספק כי הוא יוביל את ביה"ס להישגים והצלחות ויתרום לגיבוש דרכם של התלמידים והתלמידות והובלתם למיצוי כישוריהם וכישרונם. בהזדמנות זו אני מודה מקרב לב למיכל אפרתי ומאחל לה הצלחה רבה בהמשך הדרך".

גם מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ בירך את חגי ואמר "אין ספק כי חגי קרקו הוא האדם המתאים לשש שנתי בן גוריון ויוביל את התלמידים והצוות לעבודה מוצלחת ופורה, תוך קביעת יעדים ברורה ושיתוף פעולה עם כל הגורמים".

חגי קרקו אמר כי הוא נרגש לקראת ההתחלה החדשה והוסיף  "במרכז תפישתי החינוכית עומדת דמות הבוגר של מערכת החינוך, המממש את עצמו בדרכו שלו בהתאם לנטיותיו הפנימיות והייחודיות שלו. אפעל בשיתוף הצוות, ההורים והקהילה כולה לקידום בית הספר – התלמידות והתלמידים".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"התעלמו ממצוקתה הרבה"

ביום חמישי הוגש בבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד איאד עבדאללה (41), תושב הרשות הפלסטינית, ווטה איילה (30), בגין עבירות של...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות
0

חרדים לשכונה

רגע לפני שהמתווה החדש של ראש העירייה נידון בוועדה לתכנון ובנייה המקומית, רמי גרינברג החליט להיעתר לבקשת ארגון הקבלנים ולקיים...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה