חדשות פתח תקווה

מנהלת חדשה לאגף לחינוך יסודי בעיר

חדשות פתח תקווה14 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

טלי טולדנו, תושבת העיר, תחליף את סיגלית יאראק • בין השאר, כיהנה כמנהלת בית הספר קפלן וכמפקחת על החינוך היסודי ברמת גן • טולדנו: "אני נרגשת לחזור הביתה, לפתח תקוה, ולעשות לביתי"

מנהלת חדשה לאגף לחינוך יסודי בעיר
טולדנו. "יחד, נוכל להמריא" ׀ צילום: באדיבות המצולמת

טלי טולדנו נבחרה פה אחד לתפקיד מנהלת האגף לחינוך יסודי במִנהל החינוך בעירייה. היא תחליף את סיגלית יאראק, המסיימת בקרוב את תפקידה. טולדנו, שנבחרה במכרז, פחות משלושה שבועות לאחר הודעת הפרישה של יאראק, תעבור איתה תקופת חפיפה ותיכנס לתפקידה באופן רשמי בחודש אוקטובר, לאחר פתיחת שנת הלימודים.
טולדנו, תושבת העיר, היא אם לשלושה, בעלת M.A במִנהל מערכות חינוך ו-B.A בלשון עברית וחינוך. היא למדה בבית הספר היסודי עין גנים, וברבות הימים שבה לבית הספר ושימשה כמורה ומחנכת במסלול מחוננים. לדבריה, החלק המשמעותי ביותר בקריירה החינוכית שלה היה ניהול בית ספר קפלן בשכונת רמת ורבר. היא ניהלה את בית הספר במשך תשע שנים, והובילה אותו להישגים מרשימים, שבשיאם קיבל המוסד פרס חינוך ארצי, בזכות פדגוגיה פורצת דרך ופיתוח דגם ייחודי של למידה משותפת לילדים חולים ומאושפזים.
עתה היא חוזרת לעיר לאחר ניסיון כמפקחת על החינוך היסודי ברמת גן. במסגרת תפקידה, הובילה תהליכי חדשנות, יצירתיות ומצוינות בעיר, עסקה בפיתוח מקצועי של צוותי חינוך ומנהלים והובילה בתי ספר לפרסי חינוך. במחוז תל אביב שימשה כרפרנטית לתחום הבחירה המבוקרת ועסקה בהסדרת בתי ספר ייחודיים (אנתרופוסופיים, דמוקרטיים וכדומה).
טולדנו: "אני נרגשת לחזור הביתה, לפתח תקוה, ולעשות לביתי. שמחה להיות שותפה לשינויים המדהימים בעיר. אני מאמינה מאוד במערכת החינוכית בעיר, ובטוחה שיחד עם המנהלים, צוותי ההוראה ומשרד החינוך, נוכל להמריא למחוזות נפלאים".
ראש העירייה רמי גרינברג: "אני שמח על בחירתה של טלי טולדנו לתפקיד, ומשוכנע שתבצע אותו בהצלחה רבה. טלי מכירה היטב את מערכת החינוך בעיר והגיעה להישגים מרשימים בתפקידיה הקודמים. היא מביאה איתה חדשנות, פתיחות וראייה רחבה, כמו גם ניסיון עשיר במערכת החינוך. אני מאחל לה הצלחה רבה, ומודה מקרב לב לסיגלית יאראק, המסיימת את תפקידה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה