חדשות פתח תקווה

מנהלים חדשים לגולדה ובן-גוריון

חדשות פתח תקווה3 באוגוסט 2021    דקה אחת
0
מנהלים חדשים לגולדה ובן-גוריון

סא"ל (במיל') איציק אשכנזי, סגן מנהלת בתיכון הראשונים בהרצליה בשנה שעברה, ינהל את בית הספר השש-שנתי גולדה בעיר, ויחליף את ירדנה כהן, שפרשה לגמלאות. חגי קרקו, מי ששימש כמ"מ מנהל השש-שנתי בן-גוריון, זכה במכרז הקבוע לניהול בית הספר, והוא ימשיך בתפקידו.
אשכנזי הצטרף למערכת החינוך לפני שמונה שנים כמורה לפיזיקה, רכז מגמת תקשוב ורכז שכבה בהרצליה. קודם לכן פיקד על יחידת תוכנה בחיל האוויר. עם שחרורו, החליט להגשים חלום, מתוך רצון להשפיע על דור העתיד ולקדם שוויון הזדמנויות לאוכלוסיות מוחלשות. הוא מאמין כי יש לשים דגש על פדגוגיה חדשנית ורלוונטית לתלמידים, המאפשרת לכל אחת ואחד למקסם את היכולות האישיות ולשאוף למצוינות.
אשכנזי נשוי, אב לשלושה ומתגורר בהרצליה. הוא בעל תואר ראשון בהצטיינות בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל מהטכניון ותואר שני בהצטיינות במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
חגי קרקו, שינהל את בית הספר בן-גוריון, החל דרכו כמהנדס הייטק והצטרף למערכת החינוך לפני כעשור ומאז מילא תפקידי חינוך וניהול שונים. הוא מרגיש מחויבות להצלחתם הלימודית, לרווחתם, השכלתם וחוסנם הרגשי של התלמידים, תוך יצירת מרחב הזדמנויות למימוש עצמי, ובחינוך לערכי מוסר, צדק חברתי ואהבת האדם והארץ. הוא נשוי ואב לשלושה ומתגורר במושב נווה ירק. הוא בעל תואר ראשון ושני בהנדסת חשמל ומחשבים ותואר שני נוסף בניהול וארגון מערכות חינוך.
ראש העיר רמי גרינברג וד"ר ירדנה חדד, מנהלת האגף לחינוך על-יסודי, בירכו את אשכנזי וקרקו על הצטרפותם: "מערכת החינוך בעיר היא מהטובות שיש – מובילה, חדשנית ומקדמת את תלמידיה למיצוי היכולות והכישורים. אנו מאחלים למנהלים החדשים, לצוותים ולכל התלמידות והתלמידים – שנת לימודים מוצלחת".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

ניצחון זמני לתושבי הדר גנים

אנחת רווחה חלקית נשמעה השבוע בקרב תושבי הדר גנים, לנוכח פרסום מכרז ראשון של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לבניית 2,499...

חדשות פתח תקווה13 בספטמבר 2021    2 דקות
0

מאות תלמידים נשלחו לבידוד בגלל מורים שחלו

יותר מ-60 כיתות נסגרו לאחר ראש השנה והילדים והצוות נשלחו לבידוד. בין היתר, התברר כי מורה, שאובחן כחולה מאומת, לימד...

חדשות פתח תקווה13 בספטמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה