חדשות פתח תקווה

מי מפנצ'ר את גלגלי רכביהם של עשרות תושבי פ"ת?

חדשות פתח תקווה3 במרץ 2019    דקה אחת
0
מי מפנצ'ר את גלגלי רכביהם של עשרות תושבי פ"ת?

מי החליט להתנכל לגלגלי רכבים של תושבי שכונת מחנה יהודה ומרכז העיר בפתח תקווה? בשבת בבוקר התעוררו מרבית מתושבי הרחובות קלישר, כיתרוני, בלפור והלר ולתדהמתם גילו כי שניים מגלגלי רכבם נוקבו באכזריות.

מדובר בכ-50 כלי רכב שאלמוני בחר ככל הנראה בלילה שבין שישי לשבת, תוך מעשה ונדליזם לפגוע באותם תושבים ולהסב נזק לרכביהם. נציין כי מדובר באירוע שני במהלך החצי שנה האחרונה באותו אזור.

לתושבים אין עדיין פתרון. בקי שמש, דיירת שרכבה נפל קורבן למעשה: "אתה מתעורר בבוקר לעשות טיול ומגלה ששני גלגלים ברכב שלך מפונצ'רים. בהתחלה אתה מנסה להבליג ומהרהר איפה נסעת או חנית ואיך זה קרה. ואז אתה מרים ראש ורואה שכל הרכבים בסביבתך וברחובות הסמוכים שנפגעו בהתנכלות דומה, שעה ששני הגלגלים, בדרך כלל אלו שקרובים למדרכה, נוקבו ככל הנראה על ידי אותו פרחח".

שמש פנתה ישירות לראש העירייה רמי גרינברג וביקשה להתקין מצלמות באזור, לאור העובדה שמדובר באירוע שחוזר על עצמו. "שלחתי את התמונות לראש העירייה כדי שייתן לי מענה. לא יכול להיות שהתושבים לא יכולים להחנות את רכבם בבטחה מתחת לבית. זה לא אירוע ראשון ומעבר לנזק שהוא גורם לנו הוא מסב אי נוחות".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה