חדשות פתח תקווה

מי מפחד מאליהו גינת?

חדשות פתח תקווה20 בנובמבר 2018    2 דקות
0

גורמים ב"מפגשים" (מקפ"ת לשעבר) חוששים משובו של חבר המועצה אליהו גינת לתפקיד יו"ר הנהלת מקפ"ת, כפי שסוכם בינו לבין ראש העירייה הנכנס רמי גרינברג: "לא לחינם ממהרים בחברה למתנ"סים להצהיר כי לא ירצו להמשיך את העבודה מול העירייה אם גינת יחזור. ברור להם שחזרתו תוביל לבדיקה מקיפה"

מי מפחד מאליהו גינת?
גינת. צילום: אלון חכמון

האם יש ב"מפגשים" (מקפ"ת לשעבר) ובהנהלת החברה למתנ"סים, גורמים כלשהם החוששים משובו של חבר המועצה אליהו גינת, לתפקיד יו"ר הנהלת מקפ"ת כפי שסוכם בינו לבין ראש העירייה הנכנס רמי גרינברג?

כזכור, פרש גינת מתפקידו כיו"ר מקפ"ת בעקבות דו"ח של מבקרת העירייה איילה קדוש שחשף ליקויים מנהלתיים. אלא, שעוד קודם פרסום הדו"ח החלה הנהלת מקפ"ת בתיקון הליקויים ולאחר פרישתו עבר המושכות לידיו של ראש העירייה היוצא איציק ברוורמן ולמנכ"לית מקפ"ת לאה כץ.

עובדים במקפ"ת וחברי הנהלה מוחים על התנהלות הנהלת מקפ"ת ועל פרסום מכרזים חיצוניים בלבד ללא הקניית זכות להתמודדות לעובדי החברה. "לא מפרסמים מכרזים פנימיים ובכך בעצם מונעים קידום של עובדים מתוך המערכת ומאלצים קליטה של עובדים מבחוץ. בינתיים קלטו מנהלת מתנ"ס גדול מהחברה למתנ"סים וגם סמנכ"לית מקפ"ת הביאו משם. הדברים לא מתנהלים כשורה וישנם לא מעט מיילים ותכתובת שהצפנו את מנכ"לית מקפ"ת. אנחנו מאמינים שראש העירייה הנכנס רמי גרינברג, יאפשר יישור קו בצורה נחרצת ולא ייתן לחברה להשתלט על מקפ"ת", הם אומרים.

לדבריהם, "לא לחינם ממהרים בחברה למתנ"סים להצהיר כי לא ירצו להמשיך את העבודה מול העירייה במידה וגינת יחזור. הרי ברור להם שחזרתו תוביל לבדיקה מקיפה כדי לבחון מה קרה מאז עזב את החברה".

לגבי המינויים שהוכתבו לה מבקשת מנכ"לית מפגשים לאה כץ שלא להגיב: "אלו לא היו החלטות שלי".

לגבי מהלכים התנהלות אחרת היא מציינת: "אני כמנכ"לית לא מבצעת דבר וחצי דבר ללא אישור הנהלת הדירקטוריון ופרוטוקול חתום. אין לי ולא הייתה לי יד בהודעה של החברה למתנ"סים זאת לא ההחלטה שלי. אני משמשת כאשת מקצוע ואפילו לא נכחתי בפגישה עם ראש העירייה"

מהחברה למתנ"סים נמסר: "לפני כשנתיים, על רקע התנהלות קשה שאף הולידה מאוחר יותר דו"ח חמור ונוקב של מבקרת העירייה, התבקשה החברה למתנ"סים הארצית לבוא ולנהל את רשת מקפת. בצל דו"ח הביקורת החמור שאף הועבר למבקר המדינה ולמשרד הפנים ובשל מצבה הארגוני והכספי של הרשת נענתה בקשת החברה למתנ"סים להדחת יו"ר ההנהלה, כפי שגם דווח בעיתונכם. מאז פעלה החברה למתנ"סים לנקות את רשת מקפת (ששמה שונה ל"מפגשים") מכל אותן ההתנהלויות בהצלחה רבה, וכל פעולה נעשית בהתאם לחוק, לתקנות ובגיבוי משפטי; כך גם במקרים הנזכרים כאן".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה