חדשות פתח תקווה

מי זייף?

חדשות פתח תקווה23 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

חבר המועצה אורי אהד הגיש השבוע תלונה במשטרה בחשד לעבירות של זיוף, התחזות, ניסיון להטיית דעה וכוונה להשפיע על תוצאות הבחירות

מי זייף?
התלונה שהוגשה. "למצות את הדין"

מערכת הבחירות לא נחה לרגע. חבר האופוזיציה וראש סיעת הביצועיסטים למועצת העיר, אורי אהד, הגיש השבוע תלונה במשטרה בחשד לעבירות של זיוף, התחזות, ניסיון להטיית דעה וכוונה להשפיע על תוצאות הבחירות.
בתלונתו במשטרה מציין אהד כי אל אלפי תושבים ברחבי העיר הגיע בימים האחרונה מסרון לנייד, אשר בו נכתב: "ברוורמן? נכשל בניהול העיר, גרינברג? דתי שיסגור את העיר, שונשיין? יהפוך את פתח תקוה לבר, רק הביצועיסטים יעבדו בשבילך!". לדבריו, ההודעה לא נשלחה, לא נערכה ולא מומנה על ידו, ולא ידי אף גורם בסיעת הביצועיסטים, ויש בה משום מטרה וכוונה לפגוע בסיעה שבראשותו, תוך ניסיון ליצור טריז בינו לבין המתמודדים המובילים לראשות העירייה.
אהד מסר בתלונה שמות חשודים פוטנציאליים, שכן לדבריו קיבל בימים האחרונים מסרים שניתן לפרשם כמאיימים.
הוא הוסיף וציין כי השימוש בשם סיעתו בהודעה שכזו, יש בו כדי לפגוע בסיכויי הרשימה שבראשותו לצבור כוח לקראת הבחירות אשר יתקיימו בעוד כשבועיים, והוא מהווה ניסיון להטות את הכף נגד סיעת הביצועיסטים.
במשטרה, כך עולה לאחר בירור שנערך מול היועץ המשפטי של מרחב שרון, החליטו להעביר את החקירה לטיפול יחידת הסייבר של המשטרה לנוכח חומרת החשדות.
נזכיר כי בקדנציה הקודמת בתקופת מערכת הבחירות ספג אהד מכה קשה, כאשר ספר הזוי שפורסם השמיץ אותו ופגע קשות בבני משפחתו. כנגד מפיץ הספר הגיש אהד תביעת לשון הרע, וזכה בסכום התביעה במלואו, שנאמד על יותר ממיליון שקל – סכום שעליו ויתר בשל חוסר מסוגלותו הכלכלית של הנתבע.
אהד התייחס לפרשה: "זוהי התחזות ברמה הנמוכה ביותר, והכל כדי לערער את מעמדה של הסיעה בראשותי, שצוברת תאוצה ונוגסת בלא מעט סיעות המתמודדות על מקומן במועצה. הפעם החלטתי לא להבליג, ולפנות למשטרה שתפעל למיצוי הדין עם האחראים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

אושר במועצת העיר: קבלנים יחויבו בתשלום הוצאות...

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירה על ניקיון העיר ושיפור חזותה, מחויבים הקבלנים בניקיון המדרכה והכביש מסביב לאתר הבנייה בו הם עובדים....

חדשות פתח תקווה28 ביולי 2020    דקה אחת
0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה