חדשות פתח תקווה

מישהו מטפל בך

חדשות פתח תקווה8 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

אמנת השירות של עובדי עיריית פתח תקוה יוצאת לדרך • ביום שני כונסו מנהלי האגפים בעירייה לפגישה עם רמי גרינברג, שהבהיר להם: "כשעובד יודע מה הציפיות ממנו, ושהוא מחויב לעמוד בהן, הוא יהיה יעיל יותר"

מישהו מטפל בך
עיריית פתח תקוה. "רעל בעיניים ורעב כן ואמיתי" ׀ צילום: אלון חכמון

בהנחיית ראש העירייה רמי גרינברג, יחויבו עובדי העירייה להתאים עצמם לאמנת שירות חדשה, שכלליה והנחיותיה נכתבים בימים אלה. מטרות המהלך – להגביר את תודעת השירות לטובת התושבים ובעלי העסקים בעיר, לייעל את עבודת המערכת, ובעיקר להביא לגילוי מעורבות של העובדים לנעשה בעירייה ובעיר.
ביום שני השבוע כונסו מנהלי האגפים בעירייה באולם שרת בעיר. במפגש דיבר גרינברג על מחויבותה של העירייה לתושבים ולבעלי העסקים. ראש העירייה עמד על כך שמנהלי האגפים יקיימו ישיבות צוות אחת לשבוע, במטרה להכיר מקרוב את הנעשה באגף שתחת אחריותם, להפיק לקחים, להסיק מסקנות ולגבש הצעות ייעול, תוך סיעור מוחות עם עובדי האגף, החיים את השטח.
בין היתר, נדרשו המנהלים להיצמד לזמני תקן קשיחים, שאליהם יהיו מחויבים העובדים באופן פרטני, וכן האגפים והיחידות השונות בעירייה. "המטרה שלנו היא, שכל פנייה מתושב או מבעל עסק תטופל תוך פרק זמן סביר ותחת פיקוח ובקרה. דרשנו לקבוע מדדים לכל עובד, כחלק מהתייעלות ושיפור השירות בעבודה. כשעובד ניקיון יודע מה הציפיות ממנו, ושהוא מחויב לעמוד בציפיות, הוא יהיה יעיל יותר. כך גם מזכירה, שתגיע לעבודה ותדע שהיא צריכה לספק את הסחורה הנדרשת ממנה, כמו כל עובד אחר במערכת".
ראש העירייה קרא למנהלים לשתף את העובדים בנעשה באגפי העירייה השונים. "העובדים חייבים להיות מעורבים ומעורים בנעשה בעירייה. הם צריכים להגיע עם רעל בעיניים ורעב כן ואמיתי, תוך גילוי יצירתיות ורצון לתת שירות טוב יותר".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

ונדליזם למכוניות

ביום שישי 24.1.20 לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על גרימת נזק לרכבים ברח' סלנט בפ"ת. מבדיקה ראשונית של שוטרים...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת
0

"גופה בוואדי"

  דיווח שווא על גופה שצפה בוואדי סמוך לשכונת הדר גנים בעיר, שהתברר כ"מעשה קודנס", הוביל לעיכובו לחקירה של בן...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה