חדשות פתח תקווה

מחיר מערכת הבחירות

חדשות פתח תקווה17 בפברואר 2020    דקה אחת
0

פסק דין כנגד רונן כברה בגין תביעת לשון הרע שהגישה נגדו אשת ראש הכיר לשעבר, דפנה ברוורמן

מחיר מערכת הבחירות

שריד של מערכת הבחירות הסוערת . שופטת בית משפט השלום בפתח תקווה ניצה מימון שעשוע קיבלה את תביעת לשון הרע שהגישה דפנה ברוורמן , רעיית ראש העירייה לשעבר איציק ברוורמן , נגד הפעיל החברתי פוליטי לשעבר רונן כברה, כיום מנהל היכל תרבות שרת וחייבה אותו לשלם לה פיצוי כספי בסך 50 אלף שקל. כמו כן חייבה השופטת מימון שעשוע את כברה בתשלום שכר טרחת עורך דין בסך 20 אלף שקל.
בית המשפט מצא לאמץ את תביעתה של ברוורמן שהוגשה באמצעות עו"ד יעקב פלהיימר לפיה בזמן מערכת הבחירות התבטא כברה באופן בוטה לכאורה והוציא לשון הרע כנגד רעיית ראש העירייה באותם ימים תוך שכינה אותה כלבה והוסיף "איך היה עם מפקד התחנה. הוא אוהב את התחת השמן שלך? שמענו שלא. הסוף קרוב ונסדר לך עבודה במשק בית". בהמשך הוסיף. "מסכן ברוורמן" כשהוא מתייחס לראש העירייה בעצם היותו נשוי לרעייתו.

רונן כברה מתייחס. " טרם קיבלתי את פסק הדין אולם , דווחתי לגבי החלטתה של השופטת. די בנבירה בגוגל כדי להבין שמדובר בשופטת שפסקי הדין שלה ניתנים ללא קשר לדיונים עצמם. בכל מקרה אני גא בכל מהלך שעשיתי ופעלתי בתקופת מערכת הבחירות שהיתה רגשית וסוערת ולו כדי להביא להחלפת ראש עירייה כושל. השופטת לא התייחסה להתקפות הנוראיות של דפנה ברוורמן נגדי וכאמור פסק הדין היה ברור לי עוד לפני תחילת המשפט" .

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה