חדשות פתח תקווה

מחיר מערכת הבחירות

חדשות פתח תקווה17 בפברואר 2020    דקה אחת
0

פסק דין כנגד רונן כברה בגין תביעת לשון הרע שהגישה נגדו אשת ראש הכיר לשעבר, דפנה ברוורמן

מחיר מערכת הבחירות

שריד של מערכת הבחירות הסוערת . שופטת בית משפט השלום בפתח תקווה ניצה מימון שעשוע קיבלה את תביעת לשון הרע שהגישה דפנה ברוורמן , רעיית ראש העירייה לשעבר איציק ברוורמן , נגד הפעיל החברתי פוליטי לשעבר רונן כברה, כיום מנהל היכל תרבות שרת וחייבה אותו לשלם לה פיצוי כספי בסך 50 אלף שקל. כמו כן חייבה השופטת מימון שעשוע את כברה בתשלום שכר טרחת עורך דין בסך 20 אלף שקל.
בית המשפט מצא לאמץ את תביעתה של ברוורמן שהוגשה באמצעות עו"ד יעקב פלהיימר לפיה בזמן מערכת הבחירות התבטא כברה באופן בוטה לכאורה והוציא לשון הרע כנגד רעיית ראש העירייה באותם ימים תוך שכינה אותה כלבה והוסיף "איך היה עם מפקד התחנה. הוא אוהב את התחת השמן שלך? שמענו שלא. הסוף קרוב ונסדר לך עבודה במשק בית". בהמשך הוסיף. "מסכן ברוורמן" כשהוא מתייחס לראש העירייה בעצם היותו נשוי לרעייתו.

רונן כברה מתייחס. " טרם קיבלתי את פסק הדין אולם , דווחתי לגבי החלטתה של השופטת. די בנבירה בגוגל כדי להבין שמדובר בשופטת שפסקי הדין שלה ניתנים ללא קשר לדיונים עצמם. בכל מקרה אני גא בכל מהלך שעשיתי ופעלתי בתקופת מערכת הבחירות שהיתה רגשית וסוערת ולו כדי להביא להחלפת ראש עירייה כושל. השופטת לא התייחסה להתקפות הנוראיות של דפנה ברוורמן נגדי וכאמור פסק הדין היה ברור לי עוד לפני תחילת המשפט" .

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת
0

עוד קורבן לקורונה: שלווה זלפריינד מגני הדר,...

שלווה זלפריינד מגני הדר בפתח תקווה, היא הקורבן האחרון דל מחלת הקורונה. שלווה ז״ל הייתה גננת שנים רבות וחינכה רבים...

חדשות פתח תקווה17 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה