חדשות פתח תקווה

מותו של סדרן

חדשות פתח תקווה8 בדצמבר 2019    דקה אחת
0
מותו של סדרן
צ'רנוב ז"ל. "איש של אנשים" ׀ צילום: חיים מורים

יותר מ-25 שנה התגורר אדוארדו צ'רנוב בישראל, מרבית הזמן בפתח תקוה. בתקופה זו הצליח הסדרן המיתולוגי של אולם שרת לרכוש לעצמו אוהדים רבים. השבוע הוא הלך לעולמו והותיר רבים משוחרי התרבות בעיר פעורי פה ומבכים את לכתו.
חיים מורים, שהכיר את צ'רנוב, סיפר השבוע: "הלך לעולמו אחד האנשים המדהימים שהכרתי. צ'רנוב היה איש חביב ומקסים. יהודי גאה ואופטימי, עם חוש הומור, שאהב את ישראל והשתלב בה באופן מושלם. אדם מוכשר, מוזיקאי מחונן ופסנתרן מעולה, ששיחק בסרטים ובפרסומות. הוא היה איש משפחה גאה, אבל מעל לכל – היה איש של אנשים".
לדברי מורים, "צ'רנוב נהג לקבל את אורחי אולם שרת בחביבות, בחיוך ובהרבה הומור. אומנם היה רק  25 שנה בארץ, אך העברית שלו הייתה מדהימה. הוא אהב לצטט את שייקספיר, תמיד אמר 'העולם כולו במה ואנחנו שחקנים'. כניצול שואה, הוא היה גאה במדינת ישראל, ואמר לא אחת שעבורו זו זכות גדולה לתת שירות".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

ראש העירייה רמי גרינברג וראש עיריית רמלה...

ראש העירייה רמי גרינברג וראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הגיעו הבוקר (חמישי) לסיור בשוק העירוני בפתח תקוה. הצטרפו אליהם מנהל...

חדשות פתח תקווה26 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

ראש העירייה הורה על האצת פרויקט סקירת...

עיריית פתח תקוה החלה בשנים האחרונות בביצוע אומדן לכ-12,000 נכסים ציבוריים. עם השלמת הפרויקט במהלך השנתיים הקרובות, העירייה תוכל לדעת...

חדשות פתח תקווה25 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה