חדשות פתח תקווה

מובילים בחינוך

חדשות פתח תקווה7 באפריל 2019    דקה אחת
0
מובילים בחינוך

בטקס חגיגי שנערך בפתח תקווה קיבלה עילית פינקלשטיין, תלמידת אולפנית ישורון מתנדבת נוער מד"א בפתח תקווה את אות ראש העיר לפעיל המצטיין במסגרת התוכנית התפתחות אישית ומעורבות חברתית של אגף החינוך העל יסודי בעיריית פתח תקווה.

הטקס החגיגי והמרגש התקיים בסיום שבוע החינוך בעיר,  באולם 'שרת' בבניין עיריית פתח תקווה במעמד ראש העיר מר רמי גרינברג.

על עילית נאמר: "עילית הינה מתנדבת פעילה במגן דוד אדום למעלה משנתיים וחצי. במהלך תקופת התנדבותה עברה קורס מגישי עזרה ראשונה. עילית מפגינה רצינות, מקצועיות, דרך ארץ ומוטיבציה גבוהה. עילית תרמה שעות רבות בחודשים האחרונים בהן לקחה חלק פעיל במשמרות על אמבולנסים, אבטחה רפואית וחניכת מתנדבים חדשים. ללא ספק היא ראויה לשבח".

מנהלת אגף לחינוך על יסודי בעיריית פתח תקווה, רויטל שפירא: "כחלק מהחזון העירוני של האגף העל יסודי הכולל הובלה ערכית של בני הנוער, הוחלט באגף להעלות על נס את התלמידים שנותנים מעצמם לקהילה הרבה מעבר למחויבות. כבוד גדול לעיר שרבים הם התלמידים שהרגשנו חובה נעימה להעניק להם אות הצטיינות".

מנהלת המחלקה ל"התפתחות אישית ומעורבות חברתית" בעיריית פתח תקווה הגב' אלה זילברמן: אני מודה לכל השותפים ומוקירה את התלמידים ואנשי הקשר במקומות ההתנסות. ראוי לציין את השותפות עם בת אל ביטון רכזת המתנדבים במד"א פתח תקוה. אין ספק כי שיתוף הפעולה יוביל תהליכים חינוכיים משמעותיים. אנחנו רואים בתפקידנו את החינוך הערכי  24/7  בחלק הפורמאלי והבלתי פורמלי כאחד – זו הדרך להצמיח חברה ערכית וטובה יותר והתלמידים המצטיינים הם ההוכחה לכך".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה