חדשות פתח תקווה

מובילים בחינוך

חדשות פתח תקווה7 באפריל 2019    דקה אחת
0
מובילים בחינוך

בטקס חגיגי שנערך בפתח תקווה קיבלה עילית פינקלשטיין, תלמידת אולפנית ישורון מתנדבת נוער מד"א בפתח תקווה את אות ראש העיר לפעיל המצטיין במסגרת התוכנית התפתחות אישית ומעורבות חברתית של אגף החינוך העל יסודי בעיריית פתח תקווה.

הטקס החגיגי והמרגש התקיים בסיום שבוע החינוך בעיר,  באולם 'שרת' בבניין עיריית פתח תקווה במעמד ראש העיר מר רמי גרינברג.

על עילית נאמר: "עילית הינה מתנדבת פעילה במגן דוד אדום למעלה משנתיים וחצי. במהלך תקופת התנדבותה עברה קורס מגישי עזרה ראשונה. עילית מפגינה רצינות, מקצועיות, דרך ארץ ומוטיבציה גבוהה. עילית תרמה שעות רבות בחודשים האחרונים בהן לקחה חלק פעיל במשמרות על אמבולנסים, אבטחה רפואית וחניכת מתנדבים חדשים. ללא ספק היא ראויה לשבח".

מנהלת אגף לחינוך על יסודי בעיריית פתח תקווה, רויטל שפירא: "כחלק מהחזון העירוני של האגף העל יסודי הכולל הובלה ערכית של בני הנוער, הוחלט באגף להעלות על נס את התלמידים שנותנים מעצמם לקהילה הרבה מעבר למחויבות. כבוד גדול לעיר שרבים הם התלמידים שהרגשנו חובה נעימה להעניק להם אות הצטיינות".

מנהלת המחלקה ל"התפתחות אישית ומעורבות חברתית" בעיריית פתח תקווה הגב' אלה זילברמן: אני מודה לכל השותפים ומוקירה את התלמידים ואנשי הקשר במקומות ההתנסות. ראוי לציין את השותפות עם בת אל ביטון רכזת המתנדבים במד"א פתח תקוה. אין ספק כי שיתוף הפעולה יוביל תהליכים חינוכיים משמעותיים. אנחנו רואים בתפקידנו את החינוך הערכי  24/7  בחלק הפורמאלי והבלתי פורמלי כאחד – זו הדרך להצמיח חברה ערכית וטובה יותר והתלמידים המצטיינים הם ההוכחה לכך".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"המורה מציק לי"…

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח'...

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

נעצר תושב פתח תקוה על סחר בסמים

הבוקר (17.11) במהלך מחסום יזום בכביש 461 הבחינו שוטרים ברוכב אופנוע שעורר את חשדם והורו לו לעצור בצד הדרך. בבדיקתם איתרו...

חדשות פתח תקווה17 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה