חדשות פתח תקווה

מהנדסת העיר עוזבת את תפקידה

חדשות פתח תקווה8 במאי 2019    דקה אחת
0

על רקע המתיחות בינה לבין ראש העירייה, הודיעה ד"ר חוה ארליך על סיום עבודתה בעירייה • השבוע מונתה לאחד התפקידים הבכירים בתחום - מתכננת מחוז תל אביב במשרד הפנים

מהנדסת העיר עוזבת את תפקידה
ד"ר ארליך. ביקורת נוקבת ׀ צילום: אלון חכמון

דרמה בעיריית פתח תקוה. אחרי חמש שנים ושלושה חודשים בתפקיד, הודיעה מהנדסת העיר ד"ר חוה ארליך על סיום עבודתה בעירייה. זאת, בעקבות מינויה לאחד התפקידים הבכירים בתחום – מתכננת מחוז תל אביב במשרד הפנים.
בראשית הקדנציה הקודמת נבחרה ד"ר ארליך במכרז ועבדה בשיתוף פעולה מלא עם ראש העירייה הקודם איציק ברוורמן. במקביל לתפקידה כמהנדסת עיריית פתח תקוה, שימשה גם כמנהלת מִנהל הנדסה ומהנדסת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.
בתחילת הקדנציה הנוכחית ספגה מהנדסת העיר ביקורת נוקבת מצד בכירים במשרד התחבורה, בהם מנכ"ל נת"ע, האחראית על הקמת פרויקט הרכבת הקלה. גם יחסיה עם ראש העירייה רמי גרינברג היו מתוחים. לאחרונה הפסיקה העירייה את עבודתם של כמה מעובדי מחלקתה, בהם אדריכלית העיר.
עם קבלת הבשורה על זכייתה בתפקיד מתכננת מחוז תל אביב, הודיעה ד"ר ארליך על סיום דרכה בעיריית פתח תקוה. היא נבחרה במכרז פומבי של נציבות שירות המדינה, וצפויה להיכנס לתפקיד כבר החודש ולחליף את נעמי אנג'ל, שפרשה לגמלאות באוקטובר 2018. בתפקידה החדש תופקד על ייזום ויישום תכנית עבודה במחוז הנחשב לגדול והצפוף במדינה – 176 קמ"ר, 12 רשויות מקומיות וכ-1.4 מיליון תושבים.
ד"ר ארליך (52) היא בעלת תואר דוקטור במסלול לתכנון ערים ואזורים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון. היא כיהנה בעבר כמהנדסת העיר נצרת עילית, כמהנדסת ועדה מרחבית לתכנון ובנייה "שומרון" וכאדריכלית העיר וסגנית מהנדס העיר בטירת כרמל.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"המורה מציק לי"…

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח'...

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

נעצר תושב פתח תקוה על סחר בסמים

הבוקר (17.11) במהלך מחסום יזום בכביש 461 הבחינו שוטרים ברוכב אופנוע שעורר את חשדם והורו לו לעצור בצד הדרך. בבדיקתם איתרו...

חדשות פתח תקווה17 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה