חדשות פתח תקווה

מהנדסת העיר עוזבת את תפקידה

חדשות פתח תקווה8 במאי 2019    דקה אחת
0

על רקע המתיחות בינה לבין ראש העירייה, הודיעה ד"ר חוה ארליך על סיום עבודתה בעירייה • השבוע מונתה לאחד התפקידים הבכירים בתחום - מתכננת מחוז תל אביב במשרד הפנים

מהנדסת העיר עוזבת את תפקידה
ד"ר ארליך. ביקורת נוקבת ׀ צילום: אלון חכמון

דרמה בעיריית פתח תקוה. אחרי חמש שנים ושלושה חודשים בתפקיד, הודיעה מהנדסת העיר ד"ר חוה ארליך על סיום עבודתה בעירייה. זאת, בעקבות מינויה לאחד התפקידים הבכירים בתחום – מתכננת מחוז תל אביב במשרד הפנים.
בראשית הקדנציה הקודמת נבחרה ד"ר ארליך במכרז ועבדה בשיתוף פעולה מלא עם ראש העירייה הקודם איציק ברוורמן. במקביל לתפקידה כמהנדסת עיריית פתח תקוה, שימשה גם כמנהלת מִנהל הנדסה ומהנדסת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.
בתחילת הקדנציה הנוכחית ספגה מהנדסת העיר ביקורת נוקבת מצד בכירים במשרד התחבורה, בהם מנכ"ל נת"ע, האחראית על הקמת פרויקט הרכבת הקלה. גם יחסיה עם ראש העירייה רמי גרינברג היו מתוחים. לאחרונה הפסיקה העירייה את עבודתם של כמה מעובדי מחלקתה, בהם אדריכלית העיר.
עם קבלת הבשורה על זכייתה בתפקיד מתכננת מחוז תל אביב, הודיעה ד"ר ארליך על סיום דרכה בעיריית פתח תקוה. היא נבחרה במכרז פומבי של נציבות שירות המדינה, וצפויה להיכנס לתפקיד כבר החודש ולחליף את נעמי אנג'ל, שפרשה לגמלאות באוקטובר 2018. בתפקידה החדש תופקד על ייזום ויישום תכנית עבודה במחוז הנחשב לגדול והצפוף במדינה – 176 קמ"ר, 12 רשויות מקומיות וכ-1.4 מיליון תושבים.
ד"ר ארליך (52) היא בעלת תואר דוקטור במסלול לתכנון ערים ואזורים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון. היא כיהנה בעבר כמהנדסת העיר נצרת עילית, כמהנדסת ועדה מרחבית לתכנון ובנייה "שומרון" וכאדריכלית העיר וסגנית מהנדס העיר בטירת כרמל.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה