חדשות פתח תקווה

ליהיא גרינר נתנה הופעה וזומנה להדרן

חדשות פתח תקווה15 ביולי 2019    2 דקות
0
ליהיא גרינר נתנה הופעה וזומנה להדרן
גרינר צילום מסך

שעות אחדות אחרי שהעלתה לאינסטגרם סרטון מצולם בו היא משמיצה שוטר מאגף התנועה שרשם לו דו"ח בגין שימוש בטלפון בזמן נהיגה, הגיש השוטר בעצמו תלונה במשטרת פתח תקווה כנגד גרינר בגין העלבת עובד ציבור.
להמקומון נודע כי גרינר תזומן לחקירה כבר בימים הקרובים.

בינתיים בוחנים במשטרה משפטית כיצד לנהוג כנגד גרינר בגין השתלחותה במשטרה .

כידוע נתפסה גרינר אתמול (ראשון) בבקר על כביש 471 כשהיא נוהגת ברכבה ובמקביל יושה שימוש במכשיר הטלפון הנייד שלה. שוטר של אגף התנועה שרכב מאחוריה סימן לעצור בצד הדרך כדי לרשום לה דו"ח על סך 1,000 ש"ח ו- 8 נקודות .

הדרמה מבחינתה החלה שעה שהחלה לצלם את אותו שוטר ולהוסיף גידופים , קללות והשמצות נגדו ונגד המשטרה.
גרינר העלתה סרטון לאינסטגרם הפרטי שלה, שבו היא מגדפת את השוטר, מכנה אותו ״תימני קטן כמו התחת שלי. מנייאק ובן זונה״ כל זאת כשהיא ניצבת מול השוטר ומצלמת אותו בעת רישום הדו"ח ומאוחר יותר כשהתיישבה בכיסא הנהג ברכבה.

"אנשים הזויים, למה שוטרים במדינה הזאת דפוקים, למה? מאיפה הם מקבלים את ההכשרה שלהם, למה משעמם להם, למה הם אנשים בדיחה? המשטרה פה היא בדיחה", כך שהיא זועמת העלתה גרינר בסטוריז שלה תיעוד על מה שעבר עליה בדרך כל זאת כשבתה לצידה.

"אף פעם לא ראיתי שוטר נורמלי שאפשר להיות ממנו בלחץ. זה תימני קטן שנראה כמו התחת שלי, רושם לי עכשיו דו"ח, הייתי בטלפון עם הספיקר, יש לי מערכת באוטו, הייתי בפקק והמנייאק מאחוריי רושם לי דו"ח כי משעמם לו, הוא מעשן סיגריה, אלה השוטרים במדינה, בן זונה. זה פשוט לא ייאמן".

גרינר, כוכבת הריאלטי תיעדה את עצמה צועקת על השוטר "אתה יכול לרשום יותר מהר? אתה איטי רצח, יש לאנשים חיים, לא כמו שלך". ולא הסתפקה בכך כשהוסיפה: "אני גם בפקק, והוא גם לא יודע לכתוב".

מאוחר יותר ציינה גרינר : "לא הייתי בטלפון, הוא היה כבוי, אבל הוא היה ביד שלי. היה פקק מטורף ובצד עמד שוטר עם אופנוע. הייתי מולו, הכביש לא זז. הוא ראה שהפלאפון ביד שלי, אמר לי לעצור ונתן לי דוח של 1,000 שקלים. אם הייתי עושה סמסים או משהו הייתי מבינה, אבל אני הסתכלתי ישר… זה כמו להחזיק כוס קפה או סיגריה.

"קיללתי אותו והכל יצא, לא התנהגתי יפה, אבל גם הוא לא. הוא ראה שאני לא באמת בטלפון, לא משחקת עם הפלאפון".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה