חדשות פתח תקווה

לא מבקרת יותר

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש ביקשה לצאת בתוכנית לפרישה מוקדמת מהעירייה, זאת זמן קצר אחרי שנצחה בתביעה כנגד המשרד הפנים והעירייה בנוגע להעסקתה

לא מבקרת יותר
קדוש. היה מי שרצה ברעתה ׀ צילום: אלון חכמון

 

בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת בתנאים המועדפים ולבחון את המשך דרכה במגזר הפרטי.

רו"ח קדוש נפגשה לפני שבועיים עם ראש העירייה, רמי גרינברג, הודיעה לו על כונתה וביקשה ממנו להאריך את מועד הגשת הפרישה עד ה 30 באפריל, שכן תוכנית הפרישה בתנאים המועדפים שאישרו משרד הפנים ומשרד האוצר איפשרה לעובדים להגיש את מועמדותם לפרישה עד השלושים במרץ. קדוש הבהירה לראש העירייה שהיא נמצאת בעיצומו של דו"ח ביקורת ומעוניינת לסיים את הדו"ח בתוך החודש הקרוב ולאחריו למש את התוכנית ולפרוש. ראש העירייה, אישר את בקשתה ולכן ב 30 באפריל היא תסיים את שרותה בעירייה.

נציין, כי רק לפני כחודש זכתה מבקרת העירייה בתביעה שהגישה נגד משרד הפנים והעירייה לאחר שמשרד הפנים בעקבות תלונות שנשלוח אליו לא אישר את העסקתה בתנאי שכר מלאים. כאמור בית המשפט קבע כי מינויה של קדוש לתפקיד מבקרת העירייה היה ראוי וכי היא עמדה בכל הפרמטרים לתנאי הסף הנדרשים לאיוש המשרה וניכר כי גם עשתה במהלך שרותה עבודה מבורכת.

בית המשפט הוסיף ופסק משרד הפנים והעירייה ישלימו את הפרשי השכר שהופחתו משכרה במהלך השנים וכן קיבלה תשלום בגין שכר טרחת העו"ד.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה