חדשות פתח תקווה

לא מבקרת יותר

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש ביקשה לצאת בתוכנית לפרישה מוקדמת מהעירייה, זאת זמן קצר אחרי שנצחה בתביעה כנגד המשרד הפנים והעירייה בנוגע להעסקתה

לא מבקרת יותר
קדוש. היה מי שרצה ברעתה ׀ צילום: אלון חכמון

 

בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת בתנאים המועדפים ולבחון את המשך דרכה במגזר הפרטי.

רו"ח קדוש נפגשה לפני שבועיים עם ראש העירייה, רמי גרינברג, הודיעה לו על כונתה וביקשה ממנו להאריך את מועד הגשת הפרישה עד ה 30 באפריל, שכן תוכנית הפרישה בתנאים המועדפים שאישרו משרד הפנים ומשרד האוצר איפשרה לעובדים להגיש את מועמדותם לפרישה עד השלושים במרץ. קדוש הבהירה לראש העירייה שהיא נמצאת בעיצומו של דו"ח ביקורת ומעוניינת לסיים את הדו"ח בתוך החודש הקרוב ולאחריו למש את התוכנית ולפרוש. ראש העירייה, אישר את בקשתה ולכן ב 30 באפריל היא תסיים את שרותה בעירייה.

נציין, כי רק לפני כחודש זכתה מבקרת העירייה בתביעה שהגישה נגד משרד הפנים והעירייה לאחר שמשרד הפנים בעקבות תלונות שנשלוח אליו לא אישר את העסקתה בתנאי שכר מלאים. כאמור בית המשפט קבע כי מינויה של קדוש לתפקיד מבקרת העירייה היה ראוי וכי היא עמדה בכל הפרמטרים לתנאי הסף הנדרשים לאיוש המשרה וניכר כי גם עשתה במהלך שרותה עבודה מבורכת.

בית המשפט הוסיף ופסק משרד הפנים והעירייה ישלימו את הפרשי השכר שהופחתו משכרה במהלך השנים וכן קיבלה תשלום בגין שכר טרחת העו"ד.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה