חדשות פתח תקווה

כ-70 נערות בעיר עוסקות בזנות

חדשות פתח תקווה27 ביוני 2019    דקה אחת
1

על פי גורמי הרווחה, מדובר בצעירות המוכרות לרשויות ומטופלות על ידן, אולם בפועל מספר הבנות המציעות מין תמורת כסף גדול יותר • "נערה שרוצה לספק את צרכיה, תהיה מוכנה לעשות כל דבר על מנת לקבל את מבוקשה", טוענים אנשי המקצוע

כ-70 נערות בעיר עוסקות בזנות
נערה עובדת. במציאות, מספר הנערות העוסקות בזנות גדול יותר ׀ צילום: רויטרס

יותר מ-70 נערות צעירות בגילאי חטיבה ותיכון, שמרביתן לומדות במוסדות חינוך בעיר, מוכרות על ידי גורמי הרווחה ועמותות המטפלות בנערות במצוקה ככאלה העוסקות בזנות. כך עולה ממידע שהגיע לידי "המקומון".
מדובר בנתון המתייחס לנערות וצעירות המוכרות לרשויות ומטופלות על ידן. ברור לכל אנשי המקצוע כי במציאות המספר גדול בהרבה, אך הצעירות טרם נחשפו ולא הובאו עדיין לטיפול. גורמים המעורים בפרטים מציינים כי מרבית הנערות שנקלעו לעולם הזנות התגלגלו לתוכו מתוך רצון להתאים את עצמן לנורמות ההתנהגות של החברה, ובעיקר לסטנדרט הלבוש שלה.
על פי גורמי המקצוע, חלק מהנערות עושות זאת מתוך רצון לסיפוק ותאווה מינית, על כל המשתמע מכך, וגם בשל רצון לעשות מכך רווחים כספיים. אחרות שודלו לעסוק במקצוע העתיק בעולם על ידי בני זוגן, תוך ניצול חולשות אישיות או אהבה יתרה ותלות.
"הנתון הזה מדאיג ומקומם", אומר אחד מגורמי הרווחה. "נערה שרוצה לספק את הצרכים שלה והיא חלשה, תהיה מוכנה לעשות כל דבר על מנת לקבל את מבוקשה. היא מוכנה לקיים מין אוראלי בשירותים של בית הספר או יחסי מין בבית או במשרד. חלק לא מבוטל מהבנות הן ממשפחות מעוטות יכולת ומשאבים, וכסף הוא משאת נפשן. הן תהיינה מוכנות לעשות עם גופן הכל תמורתו.
"לצערנו, הגענו למצב שחבר מביא חבר. הם פשוט מזלזלים באותן נערות או צעירות. ישנן כאלו שמתאהבות בבני זוגן, אולם זה מנצל את המצב ומוביל אותן לשכב עם חברים שלו. אחרות מקבלות בתמורה לסקס מנת סם, וזה שווה ערך לכסף, בדיוק כמו זוג נעלי NIKE או כל דבר אחר".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה

  • שקרים חולניים
    מסממים אותם אבל גורמי הרווחה מתיישרים לפי אגינדה שמאלנית

    מסממים אותם אבל גורמי הרווחה מתיישרים לפי אגינדה שמאלנית