חדשות פתח תקווה

כפר גנים ג' מתחדשת באולם ספורט מפואר

חדשות פתח תקווה5 ביוני 2019    דקה אחת
1

העבודות לבניית אולם הכדוריד בצומת הרחובות ויצמן והעצמאות, יחלו בעוד כחודשיים, כחלק מפרויקט רוזמרין • בצמוד לאולם עתיד לקום בית הספר השש-שנתי החדש

כפר גנים ג' מתחדשת באולם ספורט מפואר
צילום אלון חכמון

אם לא יחולו שינויים של הרגע האחרון, כבר בראשית אוגוסט תחל העירייה בבניית אולם ספורט מפואר, שיוכל לארח משחקים בינלאומיים בכדוריד, בצומת הרחובות ויצמן והעצמאות, על שטחו של פרויקט רוזמרין. בצמוד אליו, עתיד לקום על פי התכנון בית הספר השש-שנתי החדש בשכונת כפר גנים ג'.
הידיעה בדבר הקמת אולם הספורט, שעתיד להכיל 1,200 מקומות ישיבה, התקבלה בדעות חלוקות בקרב תושבי השכונה. לצד התומכים בהקמת אולם ספורט מפואר וייחודי, שאמור לשדרג את העיר כולה, טוענים המתנגדים כי המיקום שנבחר לטובת האולם אינו מתאים, שכן הוא יגרום לפקקי תנועה ארוכים שישתרכו על פני קילומטרים.
לטענת המתנגדים, בהקמת מתחם ספורט שיכיל 1,200 מקומות ישיבה, צריך להביא בחשבון את מספר כלי הרכב שיגיעו למתחם ואת מספר מקומות החניה הנדרשים לשם כך.
מבירור עם גורמי המקצוע עולה כי מספר מקומות הישיבה נקבע על פי הנחיית איגוד הכדוריד הבינלאומי, כדי לאפשר אירוח משחקים בינלאומיים: "רצינו לעשות משהו אחר, שישדרג את העיר ויאפשר למצב אותנו ברשימת הטובים ביותר. מצוקת החניה נלקחה בחשבון והוצאו פתרונות. הכי חשוב, המקום ישרת בשגרה גם את בית הספר השש-שנתי של ילדי השכונה. עכשיו, לנוכח הדברים שעלו, אנו בודקים אפשרות לבצע שינויים בפרויקט העצום הזה".
ראש העירייה רמי גרינברג: "ביקשתי להוסיף עוד חדרים להתעמלות ומחול, וייתכן שגם מכון כושר לרווחת התושבים, מבלי לגרוע משטחו של האולם. את בעיית החניה פתרנו, ולכן התושבים חייבים לחשוב על היתרונות שבהקמת אולם כזה בעיר בכלל ובשכונה בפרט. ברגע שנדאג לייצר במקום חדרי פעילות לטובת השכונה, כולם יבינו את חשיבותו של האולם הזה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • דוד יוסף
    תשתיות תחבורה בכפ"ג

    מעיין שסגן ראש העיר פירסם שהאולם יהיה מיועד ל 700-600 איש ובכל הקשור לתשתית הכבשים שגם היום לקויה לא תאפשר להנות ממתנה כזו לטובת הציבור..