חדשות פתח תקווה

כלבים בסכנה

חדשות פתח תקווה8 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

תושבת העיר, שהבחינה בשני כלבים הקשורים בשלשלאות, חילצה את הגורים הפצועים מידיו של פועל זר ממוצא תאילנדי, שהחזיק בהם בתנאים קשים

כלבים בסכנה
הכלבים הפצועים, לצד השלשלאות. העובד הזר ברח

עובד זר ממוצא תאילנדי, שהסתובב בשכונת קריית מטלון, כשהוא גורר שני גורי כלבים, שהיו כבולים בשלשלאות ברזל, עורר את חשדה של א', תושבת העיר. היא הורתה לו לעצור, ולאחר דין ודברים ביניהם, שבמהלכו אמר "הם הילדים שלי, הכלבים האלה", נדהמה לגלות כי השלשלאות היו מחוברות לאזיקוני פלסטיק, שננעלו סביב צווארם של הכלבים וגרמו לאחד מהם חתכים בגרון.
א' נאבקה בעובד הזר, הזעיקה את אחיה, ויחד הם שחררו את הכלבים מידי התאילנדי, שנמלט על נפשו. א' משחזרת: "יצאתי מהבית עם הכלבה שלי וראיתי שני גורים חמודים שקשורים לשלשלאות כבדות מאוד, וזה היה לי מוזר. שאלתי את האיש באנגלית למה הוא מוביל אותם ככה, והוא ענה לי שהכל בסדר.
"התקרבתי לכלבים וראיתי שהשלשלאות מחוברות לאזיקוני פלסטיק, שצמודים לצוואר הכלבים, ושאחד מהם עם גרון משוסף. התחלתי לצרוח בכל השכונה, כדי ששכנים ייצאו לעזור לי. צעקתי לאחי שיצא עם סכין כדי לחתוך את האזיקונים, אז הוא בא עם מספריים וגזר אותם", הוסיפה א'.
לדבריה, "התאילנדי התנגד ואמר 'זה הבייבי שלי'. אמרתי לו שהוא לא נוגע בכלבים ושאני 'אטפל בו', אז הוא נכנע וברח. באותו רגע העליתי את הכלבים לעגלת סופר שהייתה שם ופניתי לווטרינר התורן ברחוב איינשטיין, בכניסה למטלון. חיפשתי מישהו שייתן לכלבים המסכנים האלה טיפול ראשוני, אבל התאכזבתי. הם אמרו 'אנחנו בית חולים פרטי, ובאים לכאן המון כלבים, ואין לנו דרך לעזור לכולם'. למזלי, הגיע לווטרינר מישהו שהכיר מישהי בעמותה, ודרכה מסרנו את הכלבים לשירות הווטרינרי העירוני".
א' מסכמת את החוויה המפוקפקת: "בשכונה שלנו מתרוצצת שמועה שראו באחד האתרים שיירים של כלבים, אחרי שנאכלו על ידי תאילנדים. גם אם לא, לכבול כלבים באזיקוני פלסטיק ושלשלאות שיותר כבדות מהם, זה פשע ואכזריות".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה