חדשות פתח תקווה

כולנו אור איתן

חדשות פתח תקווה3 בדצמבר 2018    דקה אחת
0
כולנו אור איתן

אמש התקיים טקס הדלקת הנרות המסורתי של מגדל במעמד מנכ"ל החברה דורון ספיר, יו"ר הדירקטוריון פרופ' עודד שריג ובהשתתפות ראש העיר החדש של פתח תקווה רמי גרינברג, הנהלת החברה, עובדים ומנהלים. כבכל שנה התקיימה הדלקת הנרות החגיגית לציון הנר הראשון של חנוכה ברחבת קריית מגדל. מנכ"ל החברה, דורון ספיר, בחר להקדיש את דבריו לגינוי תופעת ההטרדות המיניות ואמר: "חנוכה הוא חג של אור, עוצמה וחוזק. אני רוצה להתייחס לנושא שלטעמי חייב לעלות על סדר היום הציבורי במדינת ישראל כפי שקורה בימים אלה. נשים רבות סובלות מהטרדות מיניות, אלימות מילולית ופיזית, וכן מיחס לא הולם במקומות העבודה ובחייהן הפרטיים  צריך להילחם התופעה הזו ולדון בנושא ברמה היומיומית.גם במגדל, נמשיך לעשות כל שניתן כדי לעזור להיאבק בתופעה הנוראה".

מנהל חטיבת חסכון ארוך טווח, הרב יוסי סירוטה, הוזמן על ידי מנכ"ל החברה לברך על הנרות ולהדליק את הנר הראשון בחנוכיהכמו בשנה שעברה, גם השנה כיבד אותנו בנוכחותו ראש העיר הנכנס של פתח תקווה, רמי גרינברג, שמכהן מזה שבוע בתפקיד.מנכ"ל החברה ציין בפניו, כי למעלה מ-1000 מעובדי החברה הם תושבי העיר, וכי פתח תקווה משמשת בית חם למגדל מזה כמה שנים. רמי גרינברג, בירך את הנוכחים, ואמר"מגדל היא מעסיק גדול ועיקרי בעיר פתח תקווה ואנו גאים על כך שבחרו בנו כמקום מושבם.

אנו מתייחסים לעובדי מגדל כאל לקוחותינו ויותר מכך, כלקוח גדול ואיכותי שאנו רוצים לשמר כאן בעיראנו מתכננים תכניות רבות על מנת להקל על הגעתם לעבודה של עובדי החברה שהינם תושבי העיר וגם אלו שלא ואנו חושבים על שיתופי פעולה רבים עם החברה. אנו מקווים שגם בשנים הבאות נמשיך לפעול יחד למען תושבי העיר ולמען מי שמגיע לכאן לצרכי עבודה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הנחת אבן הפינה לבית הספר ארנס

ביום שני (17/2) התקיים טקס הנחת אבן הפינה לשש שנתי משה ארנס שיקום בשכונת כפר גנים וייתן מענה למאות רבות...

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

חשד: גבר הטריד ילדות בגינת החקלאים

  גבר שמסתובב לבדו בגינת משחקים, מציע סוכריות לילדות ומנסה לתקשר איתן, עורר את חשדה של אם, שמיהרה להתקשר למשטרה....

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה