חדשות פתח תקווה

כולנו אור איתן

חדשות פתח תקווה3 בדצמבר 2018    דקה אחת
0
כולנו אור איתן

אמש התקיים טקס הדלקת הנרות המסורתי של מגדל במעמד מנכ"ל החברה דורון ספיר, יו"ר הדירקטוריון פרופ' עודד שריג ובהשתתפות ראש העיר החדש של פתח תקווה רמי גרינברג, הנהלת החברה, עובדים ומנהלים. כבכל שנה התקיימה הדלקת הנרות החגיגית לציון הנר הראשון של חנוכה ברחבת קריית מגדל. מנכ"ל החברה, דורון ספיר, בחר להקדיש את דבריו לגינוי תופעת ההטרדות המיניות ואמר: "חנוכה הוא חג של אור, עוצמה וחוזק. אני רוצה להתייחס לנושא שלטעמי חייב לעלות על סדר היום הציבורי במדינת ישראל כפי שקורה בימים אלה. נשים רבות סובלות מהטרדות מיניות, אלימות מילולית ופיזית, וכן מיחס לא הולם במקומות העבודה ובחייהן הפרטיים  צריך להילחם התופעה הזו ולדון בנושא ברמה היומיומית.גם במגדל, נמשיך לעשות כל שניתן כדי לעזור להיאבק בתופעה הנוראה".

מנהל חטיבת חסכון ארוך טווח, הרב יוסי סירוטה, הוזמן על ידי מנכ"ל החברה לברך על הנרות ולהדליק את הנר הראשון בחנוכיהכמו בשנה שעברה, גם השנה כיבד אותנו בנוכחותו ראש העיר הנכנס של פתח תקווה, רמי גרינברג, שמכהן מזה שבוע בתפקיד.מנכ"ל החברה ציין בפניו, כי למעלה מ-1000 מעובדי החברה הם תושבי העיר, וכי פתח תקווה משמשת בית חם למגדל מזה כמה שנים. רמי גרינברג, בירך את הנוכחים, ואמר"מגדל היא מעסיק גדול ועיקרי בעיר פתח תקווה ואנו גאים על כך שבחרו בנו כמקום מושבם.

אנו מתייחסים לעובדי מגדל כאל לקוחותינו ויותר מכך, כלקוח גדול ואיכותי שאנו רוצים לשמר כאן בעיראנו מתכננים תכניות רבות על מנת להקל על הגעתם לעבודה של עובדי החברה שהינם תושבי העיר וגם אלו שלא ואנו חושבים על שיתופי פעולה רבים עם החברה. אנו מקווים שגם בשנים הבאות נמשיך לפעול יחד למען תושבי העיר ולמען מי שמגיע לכאן לצרכי עבודה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

35 אלף שקל קנס למשליכי פסולת

בהמשך למאמצי העירייה למיגור תופעת השלכת הפסולת במרחבים הפתוחים אשר בפאתי העיר, בימים האחרונים בית משפט השלום בפתח תקוה השית...

חדשות פתח תקווה12 בינואר 2021    דקה אחת
0

מגבירים הילוך: עיריית פתח תקוה תאכוף הפרות...

אמש התקבל דיווח על אירוע שהתקיים במהלך שעות אחר הצהריים בניגוד להנחיות הסגר על גג מבנה ציבורי ברחוב משורר. עם...

חדשות פתח תקווה11 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה