חדשות פתח תקווה

כבוד: תנובה ואינטל עוברות לקריית אריה

חדשות פתח תקווה18 ביולי 2019    דקה אחת
0
כבוד: תנובה ואינטל עוברות לקריית אריה
בניין אינטל החדש בקריית אריה. ירוק וחכם במיוחד ׀ צילום: עזרא לוי

שני הישגים מרשימים נרשמו בימים אלה באזור תעשיית ההייטק בקריית אריה, שעה ששתי חברות ענק קבעו את משכנן בעיר. תנובה חתמה על העברת מטה החברה לבניין גילת ברחוב יגיע כפיים, ואינטל אכלסה את הבניין החכם הראשון והיחיד מסוגו בישראל. ראש העירייה רמי גרינברג הבטיח "מסלול ירוק" לעסקים המבקשים לקבוע את מושבן באזורי התעשייה בעיר.
בשבוע שעבר נפגשו נציגי חברת תנובה עם ראש העירייה רמי גרינברג, והודיעו לו כי בחרו להעביר את מטה החברה לפתח תקוה. משרדי החברה ישתרעו על כ-11 אלף מטר בבניין בן שש קומות, שיאויש כולו על ידי החברה. בפגישה נכחו יו"ר תנובה חיים גבריאלי, מנכ"ל החברה אייל מליס, מנהל חטיבת הנדל"ן דוד פרחי ונציגת מִנהלת העסקים וההייטק בעיר, המלווים את החברות העסקיות שמגיעות לעיר.
גרינברג סיפר לנציגים על תכניות ההתפתחות של העיר והרחבת אזורי התעשייה, ובירך את החברה על המהלך. "אנו שמחים על בחירת תנובה בפתח תקוה, עיר מטרופולין המובילה בתחומי התעשייה וההייטק. נמשיך בשיתוף הפעולה הפורה עם החברה, שבחרה לפתוח בעיר את 'בית לגדול טוב' ומקיימת פעילויות קהילתיות למען תושבי העיר".
בתוך כך, עברו השבוע כ-400 עובדי אינטל לבניין החכם החדש של החברה בקריית אריה. עד חודש ספטמבר, אז יושק המבנה, יצטרפו למשכן החדש עובדי החברה הפזורים במתחמים ביקום, ברעננה ובפתח תקוה. מדובר בבניין ירוק וחכם במיוחד, שבנייתו מבוססת על תפיסת ה-IOT – "האינטרנט של הדברים". הבניין כולל עשרות ממשקים דיגיטליים, שמאפשרים לעובד ליהנות משירותים שונים, לקבל מידע על סביבת העבודה שלו וגם להתאים אותה אליו באופן אישי.
מרכז הפיתוח החדש של אינטל בפתח תקוה כולל שתי מעבדות ענק, שלוש מסעדות, ספא, מספרה, חדר כושר ועוד. הבניין מתפרש על שטח של כ-40 אלף מטר, מתנשא לגובה של 11 קומות, ויש בו שלושה חניונים המכילים כ-1,500 מקומות חניה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה