חדשות פתח תקווה

יש עשן בלי אש

חדשות פתח תקווה5 במרץ 2020    דקה אחת
0
יש עשן בלי אש
זירת "השריפה" במגדלי פלינר. העובדים פונו מהבניין ׀ צילום: כבאות והצלה

 

סיגריה בוערת שהושלכה לתוך פח אשפה בלובי הקומה השישית במגדלי פלינר שברחוב ההסתדרות, גרמה לעשן סמיך שהיתמר באוויר והוביל לבהלה גדולה. לוחמי האש פינו את כל יושבי הבניין עד לאיתור מקור האש והעשן.
במשך דקות ארוכות, שררו בהלה והיסטריה בקרב מאות עובדים השוהים במקום, שכן מדובר במגדלים שבהם נמצאים משרדי ממשלה, כמו רישום אוכלוסין, שירות התעסוקה, מע"מ, מס הכנסה, וכן משרדי עורכי דין, רואי חשבון, חברות פרטיות ומשרדי הלשכה המשפטית של העירייה.
בשל העשן הסמיך שכיסה את חדר המדרגות עד לקומה האחרונה בבניין, המתנשא לגובה של 15 קומות, הוזעקו למקום שבעה צוותי כיבוי אש, ובמקביל לפינוי הבניין על יושביו – עסקו הצוותים בסריקה מהירה של הבניין, במטרה לאתר את מקור העשן. רק כשהגיעו לקומה השישית, זיהו הלוחמים כי העשן הסמיך פורץ מתוך פח אשפה. בירור קצר העלה כי לפח הפלסטיק הושלכה סיגריה בוערת. הלוחמים כיבו את הפח ופעלו לשחרור העשן. בחלוף כשעה אישרו את שיבת העובדים למשרדיהם. באירוע לא נפגע איש ולא נגרם נזק.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה