חדשות פתח תקווה

יש נביא בעירו

חדשות פתח תקווה18 באפריל 2019    דקה אחת
0

אסף סלומון, אמן חושים תושב שכונת כפר גנים ג', ניבא באולפן רשת 13 את תוצאות הבחירות • "זו פעם שלישית שאני מצליח"

יש נביא בעירו
סלומון ומנחי תכנית הבוקר ׀ צילום: באדיבות המצולם

תוצאות הבחירות שהתקיימו ביום שלישי שעבר היו מפתיעות עבור רוב הציבור, אבל לא עבור אסף סלומון (36), תושב שכונת כפר גנים ג', נשוי ואב לתאומות.
סלומון, אומן חושים ומנטליסט, הדהים את צופי תכנית הטלוויזיה "פותחים יום" ברשת 13. בשידור חי, יממה לפני הבחירות, שלשל סלומון את ההימור שלו לתוצאות הבחירות אל תוך מעטפה שנסגרה הרמטית והופקדה בכספת, שאת קוד הנעילה שלה שמר המנחה אלעד זוהר בחשאיות עד למחרת יום הבחירות. אז התברר שהניבוי של סלומון התאים באופן מדהים לתוצאות האמת.
סלומון מסביר: "הזמינו אותי כדי להציג את התחזית שלי לבחירות. יום אחרי הבחירות, שבתי לאולפן ובשידור חי נפתחה הכספת, המעטפה נשלפה החוצה ותוצאות הבחירות שלי נחשפו גם הן. נמצאה התאמה מוחלטת. כנראה שבכל זאת יש בי משהו. זו פעם שלישית שאני מנבא את תוצאות הבחירות, אף שהפעם הן היו הכי קשות לניבוי".
הימור מוצלח?
"ראשית, אני בקשר טוב עם אורי גלר, ואנחנו יושבים מדי פעם לארוחת צהריים. מעבר לכך, מגיל קטן אהבתי את התחום. התחלתי בקסמים, אבל לאט לאט זנחתי את הקסמים והתחברתי לתחום העל-חושי. למדתי פסיכולוגיה, דמיון מודרך, תת-מודע, השפעה על אנשים ושפת גוף. את אשתי הכרתי בהופעה. שאלתי אותה מול הקהל אם תסכים לצאת איתי בתנאי שאגלה את מספר הטלפון שלה. חשפתי את המספר, יצאנו ומאז ברוך השם אנחנו ביחד".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

העץ כבר לא נדיב

עץ אקליפטוס בן מעל ל 65 שנה שהיה נטוע על מדרכה ברחוב מונטיפיורי 19 במרכז העיר, קרס ונפל ממקומו לפני...

חדשות פתח תקווה24 בינואר 2020    דקה אחת
0

רכב התהפך

רכב התהפך ברחוב דרך יצחק רבין בפתח תקווה. חובשים באיחוד הצלה סניף פתח תקווה העניקו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשתי...

חדשות פתח תקווה23 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה