חדשות פתח תקווה

ישיבת הבושה

חדשות פתח תקווה24 בנובמבר 2019    2 דקות
0

במהלך ישיבת המועצה הערב התלהטו הרוחות ונבחרי הציבור ירדו להעלבות ולפסים אישיים בעיקר סביב שני נושאים עיקריים

ישיבת הבושה
צילום אלון חכמון

ברגעים אלה הסתיימה ישיבת מועצה שהייתה בחלקה הגדול מבישה וסוערת. הישיבה שהתנהלה באולם מועצת העיר ועל סדר היום עלו נושאי לדיון שכללו בין היתר את פרשת זיהום האוויר בשכונת אם המושבות. דו"ח הניטור האחרון ועניינים הקשורים להקצאות בעיקר בתחום החינוך.

אהד והמשטרה בישיבת המועצה

בשלבים מסוימים נחשפו ויכוחים קולניים בין ראש העירייה רמי גרינברג ליו"ר האופוזיציה אורי אהד כשלפרקים נשמעו אמירות בוטות ולעתים רדודות, בשלב מסוים כשגרינברג מחה כנגד בידורית שעמה הצטייד אהד, יו"ר האופוזיציה, כדי לומר את דברו ואיים על הוצאתו מהדיון והחרמת הבידורית, נמתח החבל בין הצדדים עד כדי שלמקום הוזעקה משטרה במטרה למנוע מאוהד להפסיק את השימוש במיקרופון הפרטי.

בשלב מסוים בדיון בנושא זיהום האוויר שהחל בדו שיח קולני, בין ראש העירייה לסגניתו ענת זנזורי, שפרשה מתפקידה כראש אגף לאיכות הסביבה, הציגה זנזורי מספר שאלות כשהיא מפנה אום לעברו של ראש העיר "מדוע הסתרת מהציבור נתונים, מדוע לא פרסמת את הדו"ח". ראש העירייה מצידו, לא נשאר חייב "את ממשיכה בדרך שלך, אני היחיד שחשפתי נתונים, הדו"ח הגיע כמו שכולם יודעים באוקטובר ומיד חשפנו ממצאים. אם כי משיקולים משפטיים החלטנו לא לחשוף אותו עד להגשת התגובה לעתירה שהוגשה נגד העירייה בבית המשפט. לאחר מכן פתחנו את הדו"ח לעיון הציבור ואת בעצמך הגעת ועיינת בדו"ח הזה. מדובר בדו"ח מקצועי. ודי עם הטעיית הציבור די עם סיפורי מעשיות. עד לאותו דו"ח, לא היה משהו מהותי למעט דיבורים בעלמא".

השיח הזה חיבר אליו גם את אורי אהד, כאשר בשלב מסוים התפתח בין השניים עימות קולני צורם במהלכו  אמר אהד לראש העירייה "תשב בשקט רמי, אני מבקש לשמוע איך יכול להיות דבר כזה, אתה עבריין, אתה פשוט שקרן". גרינברג הביט לעברו של אהד ואמר לו "אתה יורד מהפסים, אני פשוט מרחם עלייך, הרבה שנים באופוזיציה ולא עשית כלום, זה מתסכל. תסתכל על עצמך כי אתה מתבזה, עדיף לך שתפרוש" אהד השיב "היית מת שאני אפרוש, אתה מחכה לזה אולי, אבל זה לא יקרה אתה מעורר בי מוטיבציה להמשיך, אתה פשוט מפחד ממני,. גרינברג לא נשאר חייב "אין לי מה לפחד ממי שלא עושה כלום. הפחד הוא חלק מהסביבה שלך." בהמשך, במהלך דיון שעסק בנושא אחר הציע גרינברג לאהד "בוא נלך לפוליגרף", אהד "רק תגיע לחדר שם, הוא יתמוטט".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה