חדשות פתח תקווה

ילדה הביאה למעצר קשיש, החשוד בהטרדה מינית

חדשות פתח תקווה3 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
ילדה הביאה למעצר קשיש, החשוד בהטרדה מינית
הגינה בשכונת עמישב. החשוד הסתובב בין הילדות ׀ צילום: אלון חכמון

שנה אחרי שהותקפה מינית בפעם השנייה על ידי אותו חשוד, זיהתה ילדה כבת 13 בערב יום כיפור את החשוד, כשהוא מסתובב בין ילדות ונערות בגן ציבורי בשכונת עמישב בעיר. אחרי שהזעיקה למקום את אחיה, שהתעמת עם החשוד, הגישה הקטינה תלונה במשטרה, ובלילה שבין רביעי לחמישי האחרון הוא נעצר.
במוצאי יום כיפור, הגיעה הילדה לתחנת המשטרה, מלווה בהוריה, וסיפרה כי פעמיים במהלך השנתיים האחרונות הותקפה מינית על ידי אותו חשוד, שביצע בגופה מעשים מגונים ונמלט. לטענתה, הפעם הראשונה הייתה לפני כשנתיים והפעם האחרונה הייתה לפני כשנה, אולם בשני המקרים לא נלכד החשוד.
בערב יום כיפור, שעה שהסתובבה בגינה ציבורית בשכונת מגוריה, הצליחה הילדה לזהות את התוקף, שלדבריה הסתובב בין ילדות ונערות, ומיהרה להזעיק למקום את אחיה. חוקרת ילדים של המשטרה גבתה מהילדה עדות מפורטת. בעקבות הפרטים שמסרה, הצליחו החוקרים להתחקות אחר עקבותיו של בן 71, כחשוד בביצוע המעשים והוא נעצר.
בהמשך הובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקוה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

1

פאניקה בניין

חשד לשלושה חולי קורונה באותו מגדל מגורים, ברחוב מבצע יפתח, בשכונת אם המושבות, הובילו למבול טלפונים מדיירים מודאגים שטענו כי...

חדשות פתח תקווה9 באפריל 2020    דקה אחת
0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה