חדשות פתח תקווה

ילדה בת 8 נמלטה מפדופיל שארב לה בכניסה לביתה

חדשות פתח תקווה17 בינואר 2020    4 דקות
0

פאניקה בפתח תקוה: גל תקיפות מיניות ואינוס בקטינות נמשך. שלושה מקרי תקיפה מינית בקטינות באותה שיטה. בזכות ערנותה ותפקודה הראוי לציון של ילדה בת 8, היא ניצלה בעור שיניה ועדותה מסייעת למשטרה

ילדה בת 8 נמלטה מפדופיל שארב לה בכניסה לביתה
צילום המחשה: אינג אימג'

פאניקה בפתח תקווה . המקרה הזה יכול היה להסתיים אחרת אולם תושייתה של ילדה בת 8, שהתנגדה בכל כוחה לחשוד שניסה לתקוף אותה מינית, הובילו להימלטותו מהמקום לאחר שזעקה לעזרה מתחת לבניין מגוריה.

משטרת פתח תקווה מנהלת בשבועות האחרונים חקירה בניסיון להתחקות אחר פדופיל, גבר בשנות ה – 30 לחייו החשוד כי תקף שלוש ילדות קטינות וניסה לבצע בהן את זממו. .

במשטרה סבורים לנוכח מאפיינים בכל האירועים ופרטי זהות תואמים שמסרו הקרבנות כי מדובר באותו חשוד על אף ששניים מהמקרים התרחשו באזור שכונת עין גנים ואילו המקרה האחרון מחמישי שעבר אירע בכפר גנים א' .

על פי הידוע בכל המקרים עקב החשוד אחר הקורבן שזיהה בדרך ובשלב מסוים כשהגיעה הילדה סמוך לבניין מגורים חשוך התנפל מאחור כשהוא סותם את פיותיהן של הקטינות ומנסה לגרור אותן לפינה צדדית על מנת לבצע את זממו.

בחמישי שעבר התחקה החשוד אחר עקבותיה של ילדה בת 8, דקות אחרי שהורי חברתה ליוו אותה לפינת רחוב מאורת שם הבהירה הקטינה כי היא מסוגלת להמשיך לביתה עצמאית.

אימה של הילדה שהותקפה משחזרת את שסיפרה לה בבתה "בחמישי בשבוע שעבר סמוך לשעה 18.00 בערב, הבת שלי חזרה הביתה מחברה. ההורים של החברה ליוו את בתי עד לרחוב סנדר חדד כששם היא כבר אמרה להם שהיא יכולה להמשיך לבד. מהרגע שעזבו אותה היא הרגישה שהולך בעקבותיה בחור באמצע שנות ה – 30 לחייו היא ניסתה להפנות את תשומת לב העוברים ושבים אבל היה מאד קר וגשום והיא עצמה היתה מבוהלת מאד ולכן גם פנתה בלחש כנראה והם לדבריה לא התייחסו אליה כלל".

הילדה ניסתה לדברי אימה בדרכה להסתתר מאחורי מכוניות ולא המשיכה בדרך הרגילה כדי להימנע מהיתקלות עם החשוד במקום חשוך. "היא לא פסעה בדרך הרגילה כדי לא להיקלע לסמטה החשוכה וזה עוד משהו שהיא פעלה בשכל. היא המתינה בסמוך לאחד הבניינים בתקווה שהוא ימשיך אבל הוא ארב לה בהמשך הדרך. בשלב מסוים היא החליטה לפתוח בריצה בתקווה שתצליח להגיע הביתה אבל ממש בכניסה לבניין המגורים שלנו ברחוב חפץ מרדכי החשוד התנפל על בתי, תפס אותה מאחור סתם לה את הפה וניסה לגרור אותה לסמטה צדדית. הבת שלי נלחמה בו בכל הכח, בעטה בו, ניסתה לצעוק ככל שיכלה, ככל הנראה בשלב מסוים מעוצמת הבעיטות שהיא בעטה בו הוא שחרר את ידו מפיה והיא צעקה בעוצמה מה שגרם לו להיבהל ולהימלט מהמקום. היא טיפסה במדרגות כשהיא צורחת בקולי קולות ולדאבוני למרות שכולנו היינו בבית בגלל מזג האוויר החורפי לא שמענו כלום. היא פרצה הביתה בבכי ובצעקות 'אמא הוא סתם לי את הפה אמא את לא יודעת מה קרה לי'. היא היתה מבוהלת מאד ולמרות שרציתי לרדוף אחר החשוד בגלל ההיסטריה שהיא היתה העדפתי לשהות לצידה ולהתקשר מיד למשטרה. ייאמר לזכותה של המשטרה שהן הגיעו לכן תוך דקות בודדות וכבר באותו ערב הוציאו מצלמות אבטחה מבניין שדרכו עברה בתי ושם רואים את החשוד כשהוא עוקב אחריה".

הילדה יודעת לזהות את החשוד?

"היא מתארת בחור באמצע שנות ה – 30 , גבוה, רזה שלבש חולצה בצבע תכלת וחבש כיפה סרוגה. הוא אחז שקית שחורה בידו כמי שחזר מקניות ולנו נדמה שהוא נמצא עדיין באזור כי הוא היה רגלי ".

איך מרגישה הילדה?

"היא בפאניקה עדיין, מבוהלת ואנחנו מנסים להשכיח ממנה את הסיוט הנורא הזה ולהחזיר אותה לשגרה ככל שניתן. במקביל אנחנו דואגים ללוות אותה בכל רגע ומקום וגם בית הספר שקיבל עדכון מפורט מכיל אותה בצורה ראויה לציון וחברות מלוות אותה לכל פינה".

היא סיפרה מה הוא עשה לה?

"למרבה המזל ובזכות החכמה שלה והכוח שהתנגדה לו הוא לא הצליח לגעת בה יותר מדי אבל גם כך זה סיוט מבחינתה. אנחנו כל ערב תרים באזור בניסיון לאתר אותו, חיפשנו מצלמות אבטחה בבניין בכל הסביבה ורואים אותו בחלק מהן. כעת אנחנו מצפים לכל עזרה כדי ללכוד את החשוד הזה כדי שימצו איתו את הדין".

אני מבין שזה המקרה השלישי בשבועות האחרונים?

"כך הבהירו לנו ולכן רואים את זה בחומרה".

במשטרה ציינו כי המקרה מוכר והוא נמצא בטיפול.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה