חדשות פתח תקווה

יום העצמאות האמריקאי בפתח תקוה

חדשות פתח תקווה4 ביולי 2019    דקה אחת
0

אתמול בערב (3/7), נחנכה כיכר ומזרקת טראמפ בעיר. לרגל חגיגות יום העצמאות האמריקאי שחל היום (4/7)

יום העצמאות האמריקאי בפתח תקוה
צילום אלון חכמון

שר החוץ ישראל כץ וראש העירייה רמי גרינברג השתתפו בטקס הכרזת הכיכר בפינת הרחובות חיים עוזר וההגנה בפתח תקווה על שמו של נשיא ארצות הברית דולנד טראמפ, בכיכר גם מזרקה על שם הנשיא האמריקאי.
מדברי שר החוץ בטקס: "אנו שמחים לחנוך את הכיכר הזאת על שמו של נשיא ארצות הברית על ההכרה בירושלים כבירת ישראל , ומי ייתן שימשיך להנהיג את ארצות הברית לשנים רבות לטובת ארצות הברית ולטובת מדינת ישראל ".

שר הכלכלה אלי כהן, הוסיף: "נשיא ארצות הברית הוא ידיד אמת של מדינת ישראל, הנשיא שפעל לטובת ממשלת ישראל , מדינת ישראל ועם ישראל כשהוא מוכיח אומץ, עשה צדק היסטורי מתבקש. אנו מאחלים
ברכת יום עצמאות שמח לארצות הברית ". ראש העירייה, רמי גרינברג,  פתח את ההתכנסות  באומרו: "התכנסנו כאן כדי לחלוק כבוד לנשיא ארצות הברית כמחווה על הכרה בריבונות ישראל ברמת הגולן. טראמפ הוא ידיד אמת למדינת ישראל".
להקת פרחי ירושלים ומקהלת הקונסבטרויון הנעימו את האירוע. שגריר ארצות הברית בישראל שהיה אמור להיות נוכח אף הוא באירוע, ביטל בשעות הבוקר את השתתפותו בטקס בשל הפגנות המחאה שהיו צפויות להתקיים ובסופו של דבר לא התרחשו.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"המורה מציק לי"…

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח'...

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

נעצר תושב פתח תקוה על סחר בסמים

הבוקר (17.11) במהלך מחסום יזום בכביש 461 הבחינו שוטרים ברוכב אופנוע שעורר את חשדם והורו לו לעצור בצד הדרך. בבדיקתם איתרו...

חדשות פתח תקווה17 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה