חדשות פתח תקווה

יום העצמאות האמריקאי בפתח תקוה

חדשות פתח תקווה4 ביולי 2019    דקה אחת
0

אתמול בערב (3/7), נחנכה כיכר ומזרקת טראמפ בעיר. לרגל חגיגות יום העצמאות האמריקאי שחל היום (4/7)

יום העצמאות האמריקאי בפתח תקוה
צילום אלון חכמון

שר החוץ ישראל כץ וראש העירייה רמי גרינברג השתתפו בטקס הכרזת הכיכר בפינת הרחובות חיים עוזר וההגנה בפתח תקווה על שמו של נשיא ארצות הברית דולנד טראמפ, בכיכר גם מזרקה על שם הנשיא האמריקאי.
מדברי שר החוץ בטקס: "אנו שמחים לחנוך את הכיכר הזאת על שמו של נשיא ארצות הברית על ההכרה בירושלים כבירת ישראל , ומי ייתן שימשיך להנהיג את ארצות הברית לשנים רבות לטובת ארצות הברית ולטובת מדינת ישראל ".

שר הכלכלה אלי כהן, הוסיף: "נשיא ארצות הברית הוא ידיד אמת של מדינת ישראל, הנשיא שפעל לטובת ממשלת ישראל , מדינת ישראל ועם ישראל כשהוא מוכיח אומץ, עשה צדק היסטורי מתבקש. אנו מאחלים
ברכת יום עצמאות שמח לארצות הברית ". ראש העירייה, רמי גרינברג,  פתח את ההתכנסות  באומרו: "התכנסנו כאן כדי לחלוק כבוד לנשיא ארצות הברית כמחווה על הכרה בריבונות ישראל ברמת הגולן. טראמפ הוא ידיד אמת למדינת ישראל".
להקת פרחי ירושלים ומקהלת הקונסבטרויון הנעימו את האירוע. שגריר ארצות הברית בישראל שהיה אמור להיות נוכח אף הוא באירוע, ביטל בשעות הבוקר את השתתפותו בטקס בשל הפגנות המחאה שהיו צפויות להתקיים ובסופו של דבר לא התרחשו.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה