חדשות פתח תקווה

יום העצמאות האמריקאי בפתח תקוה

חדשות פתח תקווה4 ביולי 2019    דקה אחת
0

אתמול בערב (3/7), נחנכה כיכר ומזרקת טראמפ בעיר. לרגל חגיגות יום העצמאות האמריקאי שחל היום (4/7)

יום העצמאות האמריקאי בפתח תקוה
צילום אלון חכמון

שר החוץ ישראל כץ וראש העירייה רמי גרינברג השתתפו בטקס הכרזת הכיכר בפינת הרחובות חיים עוזר וההגנה בפתח תקווה על שמו של נשיא ארצות הברית דולנד טראמפ, בכיכר גם מזרקה על שם הנשיא האמריקאי.
מדברי שר החוץ בטקס: "אנו שמחים לחנוך את הכיכר הזאת על שמו של נשיא ארצות הברית על ההכרה בירושלים כבירת ישראל , ומי ייתן שימשיך להנהיג את ארצות הברית לשנים רבות לטובת ארצות הברית ולטובת מדינת ישראל ".

שר הכלכלה אלי כהן, הוסיף: "נשיא ארצות הברית הוא ידיד אמת של מדינת ישראל, הנשיא שפעל לטובת ממשלת ישראל , מדינת ישראל ועם ישראל כשהוא מוכיח אומץ, עשה צדק היסטורי מתבקש. אנו מאחלים
ברכת יום עצמאות שמח לארצות הברית ". ראש העירייה, רמי גרינברג,  פתח את ההתכנסות  באומרו: "התכנסנו כאן כדי לחלוק כבוד לנשיא ארצות הברית כמחווה על הכרה בריבונות ישראל ברמת הגולן. טראמפ הוא ידיד אמת למדינת ישראל".
להקת פרחי ירושלים ומקהלת הקונסבטרויון הנעימו את האירוע. שגריר ארצות הברית בישראל שהיה אמור להיות נוכח אף הוא באירוע, ביטל בשעות הבוקר את השתתפותו בטקס בשל הפגנות המחאה שהיו צפויות להתקיים ובסופו של דבר לא התרחשו.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

באופוזיציה מאיימים להחרים את ישיבת המועצה

חברי האופוזיציה, במכתב ששלחו היום (ג' 28/1), הודיעו על החלטתם להחרים את ישיבת המועצה שאמורה להתקיים הערב. זאת בטענה לסתימת...

חדשות פתח תקווה28 בינואר 2020    דקה אחת
1

חשוד שהטריד מינית ילדים, נעצר בזכות ערנותו...

ערנותו של שומר בפארק יצחק אוחיון (הפארק הגדול) בפתח תקווה הובילה למעצרו של צעיר, החשוד כי חשף את איבר מינו...

חדשות פתח תקווה27 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה