חדשות פתח תקווה

יום הולדת בצל המצב הביטחוני

חדשות פתח תקווה8 במאי 2019    דקה אחת
0

מסיבת יום ההולדת של שלו פור בן ה-7 מגן יבנה, הסובל מגידול במוח, הועברה לפתח תקוה בשל ההסלמה בדרום • מועדון הפאצ'ה אירח את שלו, וראש העירייה גרינברג העניק לו מחשב במתנה

יום הולדת בצל המצב הביטחוני
רותם כהן ושלו. "ניצח את הסרטן ואת החמאס" ׀ צילום: אלון חכמון

אורן חנגל, בעלי מועדון הפאצ'ה בפתח תקוה, תרם השבוע את המקום למסיבת יום הולדת לכבודו של שלו פור מגן יבנה, שנאלץ בשנתיים האחרונות להתמודד עם גידול אלים במוח, ובעקבות כך עבר ניתוח, הקרנות וטיפול כימותרפי ארוך בארה"ב ובישראל.
בשל המצב הביטחוני בדרום, עמדה חגיגת יום ההולדת בסימן שאלה. בראשון השבוע הוא חגג את יום הולדתו השביעי, ופחות מ-24 שעות לפני חגיגת יום ההולדת שתוכננה במועדון בגן יבנה, עיר מגוריו, קיבלו הוריו, הילה ונתי פור, הודעה שלפיה יש חשש מקיום אירועים עם קהל, ולפיכך חגיגת יום ההולדת של שלו מבוטלת.
האם הילה סיפרה: "אסור היה לי לאכזב את הילד. התקשרתי לאברהם עטר, מייסד ויו"ר עמותת 'להושיט יד', שמלווה אותנו כבר כברת דרך ארוכה, ומיד היה לי ברור שהכל יסתדר. ידעתי שהיד שיושיטו לי, עם הלב הענק, ישמחו את שלו". ואכן, תוך דקות ספורות הפעיל עטר את כל מתנדבי העמותה הצעירים, ואלה העלו פוסט בפייסבוק תחת הסלוגן "ניצח את הסרטן, ועכשיו ינצח את החמאס".
כאמור, חנגל תרם את מועדון הפאצ'ה לטובת המסיבה, שאליה הגיעו קטי מרימו הליצנית, יניב הג'ינג'י והזמר רותם כהן, שבירך את שלו וחגג עמו. פעילי העמותה הגשימו לשלו חלום נוסף, כשהביאו לו במתנה טרקטורון חשמלי. "אם הצלחנו יחד להעלות חיוך על שפתיו, אז המטרה הוגשמה במלואה", אמרו הפעילים, שהיו אחראים גם על החלק הקולינרי המרשים של האירוע.
ראש עיריית פ"ת רמי גרינברג שלח מטעם העירייה מחשב מתנה לשלו, שישמש אותו בשעות הפנאי.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

צעדים חדשים להקלת התנועה בעיר

  העירייה החלה ביישום צעדים משמעותיים להקלה על זרימת התנועה במרכז העיר ובצמתים מרכזיים, סמוך לכניסות וליציאות מהעיר. בוועדת התנועה...

חדשות פתח תקווה20 בינואר 2020    דקה אחת
0

אתר העירייה: במקום ה-9 במדד השקיפות

  בתוך שנתיים, רשמה העירייה קפיצה של שישה מקומות בדירוג רמת השקיפות של האתר העירוני - והתברגה במקום התשיעי, עם...

חדשות פתח תקווה20 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה