חדשות פתח תקווה

טולדנו נבחרה למנהלת אגף לחינוך יסודי

חדשות פתח תקווה12 באוגוסט 2019    2 דקות
0

טלי טולדנו בת פתח תקוה חוזרת לעיר כמנהלת אגף החינוך היסודי

טולדנו נבחרה למנהלת אגף לחינוך יסודי
צילום באדיבות המצולמת

טלי טולדנו נבחרה פה אחד לתפקיד מנהלת האגף לחינוך יסודי ותחליף את סיגלית יאראק המסיימת בקרוב את תפקידה. טלי גדלה וצמחה בפתח תקוה, ושימשה במגוון תפקידי הוראה וניהול. תושבת פתח תקוה, נשואה למאיר ואם לשלושה. היא בעלת M.A במנהל מערכות חינוך, B.A בלשון עברית ובחינוך ובוגרת קורס ייעוץ ארגוני.

ראש העיר רמי גרינברג בירך את טלי טולדנו ואמר "אני שמח על בחירתה של טלי טולדנו לתפקיד מנהלת אגף החינוך היסודי ומשוכנע כי טלי תבצע אותו בהצלחה רבה. טלי מכירה היטב את מערכת החינוך בעיר והגיעה להשגים מרשימים בתפקידיה הקודמים. אני משוכנע כי גם תפקיד מאתגר זה היא תבצע בהצלחה רבה. טלי מביאה איתה חדשנות, פתיחות וראייה רחבה, כמו גם ניסיון עשיר במערכת החינוך. אני מאחל לה הצלחה רבה ומודה מקרב לב לסיגלית יאראק המסיימת את תפקידה ומאחל לה הצלחה רבה בהמשך".

טלי חוזרת לפתח תקווה לאחר ניסיון כמפקחת על החינוך היסודי ב"רמת גן" (א-ח). במסגרת תפקידה זה הובילה תהליכי חדשנות, יצירתיות ומצוינות בעיר, עסקה בפיתוח מקצועי של צוותי חינוך ומנהלים, קידמה את נושא השילוב וההכלה לצד פיתוח מיומנויות המאה ה- 21 בבתיה"ס והובילה בתי ספר לפרסי חינוך. במחוז תל אביב שימשה גם כרפרנטית לתחום הבחירה המבוקרת העירונית והסדרת בתי ספר ייחודיים (אנתרופוסופיים, דמוקרטיים וכד') .

טלי, כאמור, צמחה בעיר פתח תקוה, למדה בבית הספר היסודי "עין גנים", וברבות הימים  שבה לביה"ס ושימשה שם כמורה ומחנכת במסלול מחוננים. לדברי טולדנו, החלק המשמעותי ביותר בקריירה החינוכית שלה היה ניהול בית ספר "קפלן" הנמצא בשכונת "רמת ורבר" אותו ניהלה במשך 9 שנים. טלי הובילה  את בית הספר להצלחה והישגים ששיאם היה בקבלת פרס חינוך ארצי, בזכות הפיכתו למוביל פדגוגיה פורצת דרך ופיתוח דגם ייחודי של למידה משותפת של החינוך המיוחד וילדים חולים ומאושפזים, יחד עם החינוך הרגיל.

רון כץ מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך "אני שמח על חזרתה של טלי למערכת החינוך המצוינת של פתח תקוה. מערכת החינוך בעיר מטפחת אנשי ניהול ואני שמח על בחירתה של טלי אשר צמחה במערכת ומביאה עימה ניסיון, יכולות מוכחות והישגים רבים. אגף החינוך היסודי בעיר הוא מהגדולים שיש והאתגרים בו הם רבים ואין לי ספק כי טלי תעמוד באתגרים שעוד נכונו לה. אני מאחל לטלי הצלחה רבה ומודה לסיגלית יאראק שמילאה תפקיד זה בהצלחה רבה וכעת ממשיכה בדרכה המקצועית".

טלי טולדנו "אני נרגשת לחזור הביתה ,לפתח תקוה ולעשות לביתי. שמחה להיות שותפה פעילה בשינויים המדהימים שנעשים בעיר. אני מאמינה מאוד במערכת החינוכית בעיר ובטוחה שיחד עם המנהלים, צוותי ההוראה ובשותפות מלאה עם משרד החינוך נוכל להמריא למחוזות נפלאים".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה