חדשות פתח תקווה

חתונה בצל הקורונה

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות
0

אסתי כביר מפתח תקוה, נישאה אמש לאוראל כהן, מול קהל של 50 איש • השניים, שנאלצו לדחות את החתונה כבר פעמיים, החליטו לחגוג למרות שבעקבות החלטות הממשלה נאלצו לבטל את מרבית המוזמנים

חתונה בצל הקורונה
אסתי ואוראל | צילום: אילן סימן טוב

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה נאלצו להקדים אותה מחשש שייאלצו לקיים אירוע מצומצם.

אלא, שארבע שעות לפני הרגע המאושר בחייהם, נודעה להם החלטת הממשלה וועדת הקורונה על איסור לקיים אירועים מעל ל -50 איש. הפעם החליטו בני הזוג , לא לוותר, להפיק את המרב ממינימום המשתתפים – ולהינשא באירוע שאותו בודאי לא ישכחו לעולם, הן בשל השמחה ולא מעט בשל החרדה שקדמה להחלטה.

אסתי כביר, בת 25 מפתח תקוה, אמרה כן לבחיר לבה אוראל כהן בן ה-26 מירושלים, והשניים תיאמו את תאריך החתונה ליום ה-16 במרץ. אלא שנגיף הקורונה אילץ את בני הזוג לדחות את האירוע הגדול שלהם – ארבעה ימים לפני הנישואין. "התקבלה החלטה לסגור את האולמות ולא רצינו להתחתן בבית בנוכחות עשרה אנשים", מספרת הכלה הטרייה.

לדבריה בעצה אחת עם בן זוגה והוריהם, נדחתה החתונה ל-13 ביולי. "כשהבנו שנרשמה עלייה בתחלואה, ראינו את סרט האימה הזה שעומד להרוס לנו את התוכניות – והחלטנו להקדים את מועד החתונה".

השניים יצרו קשר עם בעליו של אולמי "האמרלד" בבית שמש, שם תכננו להינשא, וביקשו ממנו להקדים את החתונה. "הוא בדק ביומן ואמר שיום שני ה-6 ביולי פנוי מבחינתו. לא היססנו לרגע ואמרנו לו לשריין את התאריך. מאותו הרגע התחלנו במירוץ להזזת הספקים וזה לא מעט ולא פשוט. היה לנו לתאם מול הצלם , הדי-ג'יי, הספר והמאפרת וכמובן להקדים את השכרת השמלה".

בני הזוג עשו הכל כדי לקיים את השמחה שלהם בהשתתפות 250 מוזמנים, זאת כשבהתחלה תכננו להזמין כ-650 מוזמנים – במיוחד לאור העובדה שאביה של הכלה ירון כביר, מחזיק בתפקיד בכיר בעירית פתח תקוה.

אז תכנונים לבד והחלטות ממשלה לבד. וגם הפעם, אחרי כל ההשקעה באה הממשלה וקבעה שעות אחדות לפני קיומו של האירוע כי בני הזוג יצטרכו לדלג מעל משוכה נוספת בדרך לחופה.

"בשעה 16.00 התכנסה ועדת הקורונה בכנסת שקבעה על צמצום מספר המשתתפים באירועים עד 50 אורחים ובני משפחה בלבד. נאלצנו להתקשר בבושת פנים לאורחים רבים ולהודיע כי לצערנו הם לא יוכלו להשתתף בשמחתנו. מבחינתנו החלטנו שהפעם אנחנו לא דוחים ועורכים את החתונה גם מול 50 בני משפחה. אנחנו חייבים לציין כי האירוע התקיים בסופו של דבר תודות לנכונות והסיוע של בעלי האולם, שניאות להעמיד לטובתנו את גג הבניין כדי שנוכל להינשא. זו הייתה חתונה ללא אוכל, אך עם הרבה שמח . פשוט רקדנו עד 01.00 בלילה – בלי הפסקה -תוך שמירה והקפדה על ההנחיות כמובן".

אתם מאושרים?

"מאוד . לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה. זה קונספט מיוחד, ולא כמו כל אירוע שבו התמונות נראות אותו דבר. כאן זה היה משהו שונה שנקלענו לתוכו, אבל ידענו להפיק ממנו את המיטב. שוב תודות לבעלי האולם".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

אושר במועצת העיר: קבלנים יחויבו בתשלום הוצאות...

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירה על ניקיון העיר ושיפור חזותה, מחויבים הקבלנים בניקיון המדרכה והכביש מסביב לאתר הבנייה בו הם עובדים....

חדשות פתח תקווה28 ביולי 2020    דקה אחת
0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה