חדשות פתח תקווה

חשיפה ראשונה

חדשות פתח תקווה12 באוקטובר 2021    דקה אחת
0
חשיפה ראשונה

את חודש אוקטובר, המוקדש למודעות לסרטן השד, מנצלים חברי קבוצת "שלובות" סניף פתח תקוה, המתמודדים ומתמודדות עם מחלת הסרטן – כדי להגביר את המודעות למחלה ולהאיץ ללכת ולהיבדק.
קבוצת "שלובות" מציעה סדרת מפגשי פנאי והעצמה, ללא עלות, במטרה להקל ולשפר את איכות החיים של חולי סרטן בתקופת ההתמודדות הקשה עם המחלה ולאחריה.
כחלק מהגברת המודעות למחלה, יצאו חברי "שלובות" בקמפיין שלטי חוצות המלווה את חודש המודעות לסרטן השד, כדי לעורר כמה שיותר נשים להיבדק. לדברי חברות הקבוצה, "סרטן שד הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים, מכל סוגי הסרטן הקיימים. גילוי מוקדם מציל חיים".
לצילומי הקמפיין נבחרו עשר נשים מחברות הקבוצה, שחלו בסרטן לפני גיל 50 ונאותו להיחשף כדי להגביר את המודעות למחלה. בשנה האחרונה התמודדו רובן עם טיפולים מסוגים שונים, חלקם עם תופעות לוואי ועם קשיים פיזיים ורגשיים.
נשות "שלובות" מציינות כי בעירייה נרתמו לנושא והעמידו לרשותן שלטי חוצות בצירים מרכזיים בעיר ובמתנ"סים, במטרה שאלו יעודדו נשים רבות ככל שניתן לגשת להיבדק. "מטרת הקמפיין היא ללא ספק הצלת חיים", אומרת אחת מנשות "שלובות". "בחרנו בשני סלוגנים שילוו את הקמפיין. האחד – 'מאחורי כל חיוך יפה מתחבא סיפור קשוח', והשני -'שימי את עצמך בפוקוס'. אנחנו מתמקדות בבחירה בחיים, ומכאן אנחנו מייצרות מפגשים שבהם נשים וגברים, בכל גיל וסטטוס משפחתי, באים ליהנות, לשמוח, לקבל חיבוק ולשים את עצמם בראש סדרי העדיפויות".
כל המפגשים והאירועים של "שלובות" ניתנים לחברי הקבוצה בחינם, מכספי תרומות ומתנדבים, המגיעים להרצות, להנחות, לשיר, להציג ולהצחיק ללא תמורה. גם העירייה תומכת לאורך כל השנה ומעניקה לקבוצה בית חם.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

תוספת של 46 מיליון שקל לשדרוג השכונות...

מועצת העיר אישרה בראשית השבוע תוספת תקציב בסך 46 מיליון שקל לטובת מגוון פרויקטים בתחום התשתיות והבינוי. ראש העירייה רמי...

חדשות פתח תקווה30 בנובמבר 2021    דקה אחת
0

חיים חדשים בשוק ליפקיס

אחרי שנים של חשיבה ותכנון, מובילה העירייה בימים אלה מהלך בשוק ליפקיס בעיר, לטובת פיתוח השוק, שדרוגו והפיכת הקנייה בו...

חדשות פתח תקווה30 בנובמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה