חדשות פתח תקווה

חשוד שהטריד מינית ילדים, נעצר בזכות ערנותו של שומר הפארק

חדשות פתח תקווה27 בינואר 2020    2 דקות
1

יתכן כי בזכותו של שומר הפארק, יצחק אוחיון, נעצר הפדופיל שמהלך אימה על העיר בשבועות האחרונים

חשוד שהטריד מינית ילדים, נעצר בזכות ערנותו של שומר הפארק
צילום אלון חכמון

ערנותו של שומר בפארק יצחק אוחיון (הפארק הגדול) בפתח תקווה הובילה למעצרו של צעיר, החשוד כי חשף את איבר מינו בפני ילדים וילדות ששהו בפארק בשעות הצהריים המוקדמות.

צוות של אגף הביטחון בעירייה שהוזעק על ידי השומר לפארק, הצליח לעצור את החשוד ולהחזיק בו עד להגעת המשטרה, שעצרה אותו לחקירה.

בשעות הצהריים המוקדמות הבחין השומר המוצב בכניסה לפארק יצחק אוחיון בצעיר הלבוש כחרדי כשהוא ניצב בשטח הפארק באזור הגובל עם האגם האקולוגי בסמוך לקבוצות תלמידים שהגיעו למקום. בשלב מסוים זיהה השומר את הצעיר כשהוא שולף את איבר מינו ומפנה אותו לעברם של התלמידים כשהוא מבצע מעשה מגונה בעצמו.

תלמידים והורים ששהו בפארק ניגשו לעברו של השומר אולם אז הבינו כי הוא היה עד לנעשה והזעיק כוחות תגבור למקום במטרה למנוע את בריחתו של הצעיר מהפארק. השומר ניגש אל הצעיר והרחיק אותו מהילדים ובמקביל הזעיק בקשר את אנשי אגף הביטחון של העירייה שהוזנקו למקום .

ברקע נותרה מוקדנית צופה שהתמקדה באירוע ותיעדה באמצעות המרכז שליטה (משל"ט) שבאגף הביטחון, בצעיר ובאירוע החמור.

אנשי מערך הביטחון הגיעו לפארק תוך דקות אחדות, עיכבו את החשוד ודיווחו על האירוע במיידי למשטרה. שוטרים שהוזעקו למקום ביצעו את מעצרו של הצעיר והובילו אותו לחקירה בתחנת המשטרה.

מהסרטונים והתמונות עולה כי מדובר בצעיר שלבוש כחרדי ועתה בודקים במשטרה האם הוא קשור למספר אירועים נוספים שהתרחשו ברחבי העיר בחודשים האחרונים.

כזכור, לפני כשבועיים התחקה צעיר בשנות ה – 30 לחייו הלבוש כחרדי אחר ילדה בת שמונה שצעדה מרחוב ניימן שבמרכז העיר לרחוב חפץ מרדכי שבו היא מתגוררת. כשהבינה שהצעיר עוכב אחריה וניסתה לחמוק ממנו בריצה הגביר הצעיר את קצב הליכתו ובכניסה לבניין מגוריה אחז בחוזקה וניסתה לחסום את פיה ולגרור אותה לפינה בחצר הבניין. אלא, שהילדה לא איבדה את עשתונותיה, בעטה בתוקף וצעקה בקול עד שזה הרפה ונמלט מהמקום לפני שביצע את זממו. במשטרה מחפשים אחר עקבותיו של החשוד שתועד במצלמות אבטחה המוצבים במספר בתים באזור השקט.

עתה יבחנו כאמור במשטרה אם יש קשר בין האירועים. החקירה בראשיתה.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • עזרה
    עבודת קודש עושים הסיירים על האופנועים רק מסכנים שמקבלים משכורת מביישת וללא אוכל באמת מסכנים דיברתי פעם עם אחד מהם ממש בושה העירייה ממש יורקת להם בפרצוף

    לעזור לעוזרים