חדשות פתח תקווה

חשד לרצח והתאבדות ברחוב עין גנים

חדשות פתח תקווה17 בינואר 2020    דקה אחת
0
חשד לרצח והתאבדות ברחוב עין גנים
צילום מדף הפייסבוק של הזוג

סלביק מבשב, בן 62, ויסחקבייב אלנה בת 57 אותרו הערב (שישי) ללא רוח חיים עם פצעי ירי בדירה ברחוב עין גנים בפתח תקווה. גורמי רפואה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותם. נבדק חשד שמדובר ברצח והתאבדות, נסיבות האירוע נבדקות.

לזירה הגיעו שני הבנים של האישה, סמוך לשעה 20:00, לאחר שמשעות הצהרים לא הצליחו ליצור עמה קשר מהלך היום. כשהגיע לדירה וראה את המראה המזעזע התקשר מיד אל כוחות הביטחון. על פי החוקרים, האישה נורתה מספר יריות בעוד בגופת הגבר זוהתה ירייה אחת בלבד.

כוחות משטרה רבים מתחנת פתח תקווה וממחוז מרכז נמצאים בזירה ובודקים את הרקע לאירוע. השוטרים מצאו בזירה את האקדח של בן הזוג אשר היה מאבטח במוסדות חינוך ולכן הוא נושא נשק ברישיון. על פי החשד הגבר ביצע ירי בבת זוגתו, והתאבד מיד לאחר מכן. בנה של האישה הוא זה שמצא אותם ירויים בדירה והזעיק את כוחות הביטחון.

אחד השכנים שנזעק למקום, הבחין בבן שצעק "הוא שתה ורצח אותה". שכנה בבניין סיפרה: "היא היתה אישה מקסימה אשר התאלמנה לא מזמן, בעלה חלה ונפטר. בעלי אמר לי שיש לה בן זוג שמגיע לאחרונה והם נפגשים, אני בהלם ממה שקרה".

פאראמדיק מד"א יוסי חלבי סיפר: "כשהגענו למקום , הובילו אותנו לדירה, ראינו גבר ואשה מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סמני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה