חדשות פתח תקווה

חשד לרצח והתאבדות ברחוב עין גנים

חדשות פתח תקווה17 בינואר 2020    דקה אחת
0
חשד לרצח והתאבדות ברחוב עין גנים
צילום מדף הפייסבוק של הזוג

סלביק מבשב, בן 62, ויסחקבייב אלנה בת 57 אותרו הערב (שישי) ללא רוח חיים עם פצעי ירי בדירה ברחוב עין גנים בפתח תקווה. גורמי רפואה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותם. נבדק חשד שמדובר ברצח והתאבדות, נסיבות האירוע נבדקות.

לזירה הגיעו שני הבנים של האישה, סמוך לשעה 20:00, לאחר שמשעות הצהרים לא הצליחו ליצור עמה קשר מהלך היום. כשהגיע לדירה וראה את המראה המזעזע התקשר מיד אל כוחות הביטחון. על פי החוקרים, האישה נורתה מספר יריות בעוד בגופת הגבר זוהתה ירייה אחת בלבד.

כוחות משטרה רבים מתחנת פתח תקווה וממחוז מרכז נמצאים בזירה ובודקים את הרקע לאירוע. השוטרים מצאו בזירה את האקדח של בן הזוג אשר היה מאבטח במוסדות חינוך ולכן הוא נושא נשק ברישיון. על פי החשד הגבר ביצע ירי בבת זוגתו, והתאבד מיד לאחר מכן. בנה של האישה הוא זה שמצא אותם ירויים בדירה והזעיק את כוחות הביטחון.

אחד השכנים שנזעק למקום, הבחין בבן שצעק "הוא שתה ורצח אותה". שכנה בבניין סיפרה: "היא היתה אישה מקסימה אשר התאלמנה לא מזמן, בעלה חלה ונפטר. בעלי אמר לי שיש לה בן זוג שמגיע לאחרונה והם נפגשים, אני בהלם ממה שקרה".

פאראמדיק מד"א יוסי חלבי סיפר: "כשהגענו למקום , הובילו אותנו לדירה, ראינו גבר ואשה מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סמני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

עתירה כנגד הגננות

בעקבות ההפגנה אמש, ולאיומים שהשמיעו, עשרות גננות הודיעו הבוקר שהן חולות ולא הגיעו לעבודה בנווה גן ובאם המושבות. מברור של...

חדשות פתח תקווה24 בפברואר 2020    דקה אחת
2

הפגנת הגננות

בעקבות השעיית הסייעות והגננת, אחרי שהתפרסמה הקלטת בה פנתה הגננת באלימות כלפי ילדי הגן. התכנסו ברגעים אלה (ראשון 23/2) כמאה...

חדשות פתח תקווה23 בפברואר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה