חדשות פתח תקווה

חשד לרצח בעיר

חדשות פתח תקווה16 בינואר 2020    דקה אחת
0

חשד לרצח בפתח תקווה. גבר כבן 50 נרצח הלילה בחניקה במהלך ויכוח שנתגלע בינו לבין חברו תושב פתח תקווה כבן 57 שנעצר לחקירה. 

חשד לרצח בעיר
צילום באדיבות המשטרה

 

סמוך לשעה חצות ועשרה , דווח למשטרה על גבר מחוסר הכרה סמוך למחסן למוצרי חשמל ברחוב השחם שבאזור התעשייה רמת סיב בעיר.

צוות מד"א שהגיע למקום ניסה לבצע בקורבן מספר פעולות החייאה אולם בסיומן נאלץ לקבוע את מותו.

חוקרי המשטרה שהוזעקו לזירה פתחו בחקירה לבירור נסיבות האירוע.

בשלב הראשוני עולה כי החשוד עובד כשומר במחסן למוצרי חשמל ובמהלך הלילה שבין רביעי לחמישי הזמין למקום מספר חברים ויחד שתו לשוכרה. בשלב מסויים חלק מהחברים עזבו את המקום ושבו לביתם בעוד החשוד והקורבן נותרו בזירה .

בנסיבות שנחקרות עתה, ככל הנראה בין החשוד לקורבן התפתח ויכוח במהלכו חנק החשוד את חברו באמצעות חבל עד שהקורבן איבד את הכרתו ומצא את מותו. החשוד במעשה כאמור נעצר להמשך חקירה.

מעדות ראשונה שמסר החשוד במקום הוא טוען כי חברו ביקש לרכוב על אופניים בחזרה לביתו וזאת בעת שהיה שיכור לגמרי. לדבריו כיוון שחשש לחייו , התריע בון שיישאר במקום ומשזה יצא עם האופניים לכביש החליט לקשור אותו לכיסא במקום אז מצא אותו מחוסר הכרה.

פראמדיק של מד"א בני טבק סיפר. "כשהגענו למקום ראינו את הגבר שוכב בתוך המבנה כשהוא מחוסר הכרה , ללא דופק וללא נשימה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל הנשמות , עיסויים ומתן תרופות אולם לצערינו בסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שלושה חולי קורונה בפתח תקווה ובית חולים...

בבית חולחיבילינסון במחלקה האורולוגית מטופלת סיעודית בת 82 לאחר ניתוח אובחנה כחולת קורונה , ככל הנראה ממבקריה . לכן 30...

חדשות פתח תקווה26 במרץ 2020    4 דקות
0

מתמודדים עם הקורונה

המאבק במשבר נגיף הקורונה מחריף. מחד, העיריים הוציאה היום מכתב המבהיר כי על כל מוסדות החינוך בעיר צריכים להשאר סגורים,...

חדשות פתח תקווה25 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה