חדשות פתח תקווה

חשד לפיגוע לאומני: בן 63 נדקר באזור התעשייה סגולה

חדשות פתח תקווה3 באוגוסט 2021    2 דקות
0
חשד לפיגוע לאומני: בן 63 נדקר באזור התעשייה סגולה

במשטרת פתח תקוה ובשירות הביטחון הכללי (שב"כ) גובר החשד שלפיו אירוע הדקירה שהתרחש בשני אחר הצהריים ברחוב בן ציון גליס שבאזור התעשייה סגולה בעיר – היה על רקע לאומני. זאת, לאחר שתושב העיר כבן 63, שעמד סמוך לתחנת אוטובוס, נדקר על ידי אלמוני בעל חזות ערבית, שנמלט מהמקום.
חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לפצוע טיפול רפואי ופינו אותו מונשם ומורדם לחדר הניתוח בבית החולים בילינסון, כשמצבו קשה והוא סובל מפצעי דקירה בחזה.
כוחות משטרה גדולים מתחנת פתח תקוה ומרחב שרון, לצד צוותים של השב"כ שהגיעו לזירה, סמוך לצומת סלע, סגרו את האזור והחלו בחקירה, הכוללת איסוף ממצאים מהזירה, לרבות ממצאים פורנזיים וסרטונים ממצלמות האבטחה של עסקים סמוכים, במטרה לנסות ולהתחקות אחר החשוד במעשה. אנשי אגף הביטחון של העירייה, בניהולו של יריב סנדלון, סייעו לכוחות המשטרה והשב"כ ופעלו לסגירת ציר התנועה.
על פי הידוע, מדיווח של עד ראייה, תושב העיר, בעת שעמד בסמוך לתחנת האוטובוס, הוא הבחין באדם שהגיע לעבר התחנה כשהוא מדמם ואז התמוטט למול עיניו בתחנה. העד סיפר לחוקרי השב"כ והמשטרה שהחשוד במעשה שעזב את הזירה נראה בעל חזות ערבית. גם לימור אלבז, מתנדבת מד"א לשעבר, הבחינה בפצוע ומיהרה לסייע. "הרמתי לו את החולצה והבחנתי בשסע. חסמתי לו את אזור הדקירה בידיי כדי לעצור את הדימום", סיפרה. חברתה, לימור שיקבה, הוסיפה: "הוא איבד המון דם. הוא הספיק לומר את שמו הפרטי ואיבד הכרה".
כוחות המשטרה איתרו את הסכין סמוך לזירת האירוע ופתחו בסריקות לאיתור החשוד, שנמלט לאזור צומת סגולה. דובי רוזן, חובש בכיר במד"א פתח תקוה, אמר: "מצאנו את הפצוע בסמוך לתחנת האוטובוס, כשהוא מדמם וסובל ממספר פציעות חודרות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול ראשוני, שכלל חבישות ועצירת דימומים, והעלינו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים בילינסון".
נזכיר כי לפני כשנה, באוגוסט 2020, התרחש פיגוע דקירה במרחק של כ-500 מ"ר מזירת האירוע, שבו מצא את מותו הרב שי אוחיון ז"ל. המפגע, חליל עבד אלחלאק, נעצר זמן קצר לאחר הפיגוע, בתום מרדף שניהלו אחריו אזרחים. הפעם, כך עולה, הצליח הדוקר לחמוק מהאזור, אולם במשטרה ובשב"כ ינסו לפענח את צילומי מצלמות האבטחה במטרה לאתר את החשוד ולהביאו למעצר.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

תוסף תזונה עשוי למנוע התפתחות סרטן השד

תוסף תזונה המורכב מירקות מצליבים, כדוגמת ברוקולי, קייל, כרוב וכרוב ניצנים, הוא משמעותי במניעת התפתחות סרטן השד בנשים בריאות, הנושאות...

חדשות פתח תקווה12 באוקטובר 2021    דקה אחת
0

חשיפה ראשונה

את חודש אוקטובר, המוקדש למודעות לסרטן השד, מנצלים חברי קבוצת "שלובות" סניף פתח תקוה, המתמודדים ומתמודדות עם מחלת הסרטן -...

חדשות פתח תקווה12 באוקטובר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה