חדשות פתח תקווה

חשד למטען חבלה ברחוב בן חור

חדשות פתח תקווה1 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

תיק שהוצמד לקרקעית הרכב הקפיץ למקום כוחות משטרה, כבאות ומד"א שסגרו את הזירה

חשד למטען חבלה ברחוב בן חור
מטען חבלה | צילום: אלון חכמון

למשך יותר משעתיים נסגר בראשון האחרון בשעות הערב המאוחרות רחוב אליהו בן חור לתנועה של כלי רכב, וזאת לאחר שעלה חשד כי מתחת לאחד הרכבים שחנו בחניית מגדל מגורים הוצמד מטען חבלה.
כוחות משטרה גדולים, לרבות חבלן משטרתי, צוותים של כבאות והצלה (כב"ה) ומד"א, הוזעקו למקום והחלו לטפל באירוע תוך כדי סגירת הזירה וחסימה מוחלטת של ציר המעבר, וזאת כדי למנוע חלילה נפגעים בנפש.
על פי עדות שמסרו בעל הרכב ושכנים באותו בניין, נמסר כי מדובר בחשד בלבד בשל תיק שנראה מתחת לרכב כשהוא לכאורה מוצמד לקרקעית הרכב.
תושבי שכונת אם המושבות שנחשפו לאירוע החלו להתאסף סמוך למקום, אולם לאחר שהבינו כי מדובר בחשד להצמדת מטען חבלה, גילו אחריות ופינו את הזירה. "זה מפחיד ומלחיץ כאחד. למזלנו האירוע מתרחש בתוך בניין מגורים ולא ברחוב. יש פה ילדים שחוזרים מפעילויות חברתיות, והם נחשפו לאירוע כזה שמצד אחד מעורר חשש ומצד שני מסקרן אותם. אנחנו תקווה שהאירוע יסתיים ללא נפגעים או נזק", אמרו שכנים.
בעל הרכב לא הרבה בפרטים, אולם טען כי אינו מבין מדוע אם בכלל הוצמד חפץ שכזה לרכבו, והוסיף שאינו מסוכסך עם איש ולא ברור לו איך אירוע שכזה מתקשר אליו.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הרחבת הקואליציה

איתי שונשיין, חבר מועצת העיר שאף התמודד לראשות העיר בבחירות האחרונות, חובר לראש העיר רמי גרינברג שמרחיב את הקואליציה. רמי...

חדשות פתח תקווה20 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה