חדשות פתח תקווה

חשד למטען חבלה ברחוב בן חור

חדשות פתח תקווה1 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

תיק שהוצמד לקרקעית הרכב הקפיץ למקום כוחות משטרה, כבאות ומד"א שסגרו את הזירה

חשד למטען חבלה ברחוב בן חור
מטען חבלה | צילום: אלון חכמון

למשך יותר משעתיים נסגר בראשון האחרון בשעות הערב המאוחרות רחוב אליהו בן חור לתנועה של כלי רכב, וזאת לאחר שעלה חשד כי מתחת לאחד הרכבים שחנו בחניית מגדל מגורים הוצמד מטען חבלה.
כוחות משטרה גדולים, לרבות חבלן משטרתי, צוותים של כבאות והצלה (כב"ה) ומד"א, הוזעקו למקום והחלו לטפל באירוע תוך כדי סגירת הזירה וחסימה מוחלטת של ציר המעבר, וזאת כדי למנוע חלילה נפגעים בנפש.
על פי עדות שמסרו בעל הרכב ושכנים באותו בניין, נמסר כי מדובר בחשד בלבד בשל תיק שנראה מתחת לרכב כשהוא לכאורה מוצמד לקרקעית הרכב.
תושבי שכונת אם המושבות שנחשפו לאירוע החלו להתאסף סמוך למקום, אולם לאחר שהבינו כי מדובר בחשד להצמדת מטען חבלה, גילו אחריות ופינו את הזירה. "זה מפחיד ומלחיץ כאחד. למזלנו האירוע מתרחש בתוך בניין מגורים ולא ברחוב. יש פה ילדים שחוזרים מפעילויות חברתיות, והם נחשפו לאירוע כזה שמצד אחד מעורר חשש ומצד שני מסקרן אותם. אנחנו תקווה שהאירוע יסתיים ללא נפגעים או נזק", אמרו שכנים.
בעל הרכב לא הרבה בפרטים, אולם טען כי אינו מבין מדוע אם בכלל הוצמד חפץ שכזה לרכבו, והוסיף שאינו מסוכסך עם איש ולא ברור לו איך אירוע שכזה מתקשר אליו.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה