חדשות פתח תקווה

חשד למטען חבלה ברחוב בן חור

חדשות פתח תקווה1 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

תיק שהוצמד לקרקעית הרכב הקפיץ למקום כוחות משטרה, כבאות ומד"א שסגרו את הזירה

חשד למטען חבלה ברחוב בן חור
מטען חבלה | צילום: אלון חכמון

למשך יותר משעתיים נסגר בראשון האחרון בשעות הערב המאוחרות רחוב אליהו בן חור לתנועה של כלי רכב, וזאת לאחר שעלה חשד כי מתחת לאחד הרכבים שחנו בחניית מגדל מגורים הוצמד מטען חבלה.
כוחות משטרה גדולים, לרבות חבלן משטרתי, צוותים של כבאות והצלה (כב"ה) ומד"א, הוזעקו למקום והחלו לטפל באירוע תוך כדי סגירת הזירה וחסימה מוחלטת של ציר המעבר, וזאת כדי למנוע חלילה נפגעים בנפש.
על פי עדות שמסרו בעל הרכב ושכנים באותו בניין, נמסר כי מדובר בחשד בלבד בשל תיק שנראה מתחת לרכב כשהוא לכאורה מוצמד לקרקעית הרכב.
תושבי שכונת אם המושבות שנחשפו לאירוע החלו להתאסף סמוך למקום, אולם לאחר שהבינו כי מדובר בחשד להצמדת מטען חבלה, גילו אחריות ופינו את הזירה. "זה מפחיד ומלחיץ כאחד. למזלנו האירוע מתרחש בתוך בניין מגורים ולא ברחוב. יש פה ילדים שחוזרים מפעילויות חברתיות, והם נחשפו לאירוע כזה שמצד אחד מעורר חשש ומצד שני מסקרן אותם. אנחנו תקווה שהאירוע יסתיים ללא נפגעים או נזק", אמרו שכנים.
בעל הרכב לא הרבה בפרטים, אולם טען כי אינו מבין מדוע אם בכלל הוצמד חפץ שכזה לרכבו, והוסיף שאינו מסוכסך עם איש ולא ברור לו איך אירוע שכזה מתקשר אליו.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"גופה בוואדי"

  דיווח שווא על גופה שצפה בוואדי סמוך לשכונת הדר גנים בעיר, שהתברר כ"מעשה קודנס", הוביל לעיכובו לחקירה של בן...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת
0

העץ כבר לא נדיב

עץ אקליפטוס בן מעל ל 65 שנה שהיה נטוע על מדרכה ברחוב מונטיפיורי 19 במרכז העיר, קרס ונפל ממקומו לפני...

חדשות פתח תקווה24 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה