חדשות פתח תקווה

חשד: חמישה חשודים ממזרח ירושלים ארבו, חטפו ותקפו קורבן מפתח תקוה

חדשות פתח תקווה10 ביוני 2020    דקה אחת
0

ככל הנראה החטיפה התבצעה על רקע סכסוך כספי וזוגי. החשודים אותרו ונעצרו ואתמול הוגשה נגדם הצהרת תובע

חשד: חמישה חשודים ממזרח ירושלים ארבו, חטפו ותקפו קורבן מפתח תקוה
צילום אילוסטרציה | צילום: דוברות המשטרה

 

ביום 2.6.20 סמוך לשעה 23:00 התקבל דיווח למוקד 100 של המשטרה ממנו עלה כי ארבעה חשודים היכו גבר והכניסו אותו בכוח לרכב ברחוב משמר הירדן בפ"ת, תוך כדי שהקורבן זועק לעזרה "משטרה משטרה". מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי הקורבן הינו בן זוגה לשעבר של דיירת בבניין בסמוך.

בחקירה מאומצת ותוך הפעלת אמצעים טכנולוגיים שונים, החשודים אותרו עוד באותו ערב ב-2 רכבים, שני חשודים ברכב בירושלים ושני חשודים נוספים ברכב במחסום רמות כשבאחד הרכבים השוטרים הבחינו בכתמי דם רבים על גבי המושבים האחוריים. עוד הצליחו השוטרים ליצור קשר עם הקורבן והוא הגיע לתחנת המשטרה בפתח תקוה, שם סיפר כי קבע עם חברתו לשעבר בכניסה לבניין שלה, אז הגיעו מספר חשודים בשני רכבים והיכו בו בחפץ כלשהוא. כשהתעורר מאובדן הכרה, הבחין כי הוא נמצא ברכב ושני חשודים מכים אותו בעוד חשוד שלישי נוהג ברכב. אחד החשודים איים על חייו כשהוא מחזיק אקדח בידו. מחקירת המשטרה התברר כי החשוד נחטף לשכונת ג'אבל מוכאבר בירושלים.

כתוצאה מהתקיפה נגרמו לקורבן (34) חבלות בכל חלקי גופו והוא פונה לקבלת טיפול רפואי לביה"ח בלינסון. עוד עלה מהחקירה כי הרקע לאירוע הינו כספי וזוגי בין הקורבן ובין חברתו לשעבר ואחד מהחשודים.

חקירה אינטנסיבית ומהירה הביאה למעצרם של חמישה חשודים (בשנות העשרים והשלושים לחייהם, ממזרח ירושלים) ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. אתמול (ג') הוארך מעצרם של החשודים ב-3 ימים נוספים ועד ליום 11.6.20. במעמד הדיון הוגשה נגד החשודים הצהרת תובע בדבר כוונת הפרקליטות להגיש נגדם כתב אישום בעבירות של חטיפה ותקיפה בנסיבות מחמירות. יחד עם כתב האישום בכוונת הפרקליטות להגיש נגדם גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם. חברתו לשעבר של הקורבן (39 פ"ת) נעצרה ושוחררה בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 5 ימים.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת
0

עוד קורבן לקורונה: שלווה זלפריינד מגני הדר,...

שלווה זלפריינד מגני הדר בפתח תקווה, היא הקורבן האחרון דל מחלת הקורונה. שלווה ז״ל הייתה גננת שנים רבות וחינכה רבים...

חדשות פתח תקווה17 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה