חדשות פתח תקווה

חשד: זרק את הכלב של סבתו מהקומה הרביעית

חדשות פתח תקווה23 בפברואר 2020    דקה אחת
0

החשוד, תושב אילת (30), הגיע לביקור משפחתי בעיר, החל להשתולל בדירת סבתו, הסב נזקים לרכוש והשליך את חיית המחמד מהחלון • שוטרים שהגיעו למקום מצאו את הכלב מוטל על הקרקע, ללא רוח חיים

חשד: זרק את הכלב של סבתו מהקומה הרביעית
הכלב המת בחצר הבניין. החשוד נשלח להסתכלות

 

בית משפט השלום בפתח תקוה האריך ביום ראשון את מעצרו של צעיר כבן 30, תושב אילת, החשוד כי בשבת האחרונה, בעת שביקר בבית סבתו במרכז פתח תקוה, השליך את כלבה מהקומה הרביעית אל מותו.
על פי החשד, בשלב מסוים החל הצעיר להשתולל בזעם בדירת סבתו והסב נזקים לרכוש, טרם השליך את כלבה מהחלון. על פי החלטת בית המשפט, נשלח החשוד לבדיקה פסיכיאטרית, על מנת לקבוע את מצבו הנפשי בשעת המעשה.
סבתו המבוהלת של הצעיר היא שהתקשרה למוקד 100 של המשטרה ודיווחה על כך שנכדה, שהגיע לבקרה במהלך סוף השבוע, החל להתפרע בביתה, זרק ושבר חפצים בבית, ואף השליך את הכלב שלה מחלון הקומה הרביעית אל חצר הבניין שבו היא מתגוררת.
צוות שוטרים, שהגיע למקום, שוחח עם הסבתא, שהייתה בסערת רגשות, סקר את הדירה ומיד לאחר מכן ירד לחצר הבניין, שם נחשף למראה המזעזע של הכלב המוטל על הקרקע, כשהוא ללא רוח חיים, לאחר שהושלך מגובה של כעשרה מטרים ונחבט בקרקע. השוטרים עצרו את הנכד בזירה והזעיקו למקום את אנשי השירות הווטרינרי העירוני, כדי שידאגו לפינוי גופת הכלב.
הצעיר נלקח לחקירה, שבסיומה הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר. מעצרו הוארך והוא נשלח לבדיקת הסתכלות ראשונית. מהמשטרה נמסר שהחקירה נמשכת.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה