חדשות פתח תקווה

חשד: הושלך מהקומה השלישית על ידי חבריו

חדשות פתח תקווה12 באוקטובר 2021    דקה אחת
0
חשד: הושלך מהקומה השלישית על ידי חבריו

דיווח על פצוע בחצר האחורית של בניין במרכז העיר העלה את החשד כי מדובר באירוע פלילי, שבו מעורבים ארבעה מחבריו, שלושה גברים ואישה, שהיו כולם תחת השפעת אלכוהול.
ביום ראשון אחר הצהריים דווח למשטרה ולמד"א על אירוע שבמהלכו נפגע אדם בן 34 בגפיו, שעה שמעד לכאורה בחצר הבניין שבו הוא מתגורר, ברחוב פינסקר בפתח תקוה. צוותים של איחוד הצלה ומד"א שהגיעו למקום איתרו בזירה גבר כבן 34, כשהוא בהכרה מלאה, אך סובל מפגיעות ברגליים ונאנק מכאבים. לדבריו, נפל ממדרגת בטון.
אלא שגרסה זו לא תאמה את חומרת פציעתו. מאוחר יותר סיפר במבטא רוסי כבד כי הוא נזרק מהקומה השלישית בבניין. למקום הוזעקו כוחות משטרה גדולים במטרה לעצור את החשודים, שנעלו עצמם בתוך הדירה שממנה הושלך הגבר על פי החשד.
בזמן שהחובשים העניקו טיפול רפואי ראשוני לפצוע ופינו אותו במצב קשה לבית החולים בילינסון בעיר, עמלו השוטרים באמצעות לום ברזל כדי לעקור את הדלת ממקומה. בדירה מצאו השוטרים שלושה דיירים בשנות ה-30 לחייהם ודיירת בת גילם, כולם במצב של שכרות.
תחילה ניסו הארבעה להתנגד למעצר. לאחר שהובהר להם כי הם חשודים בתקיפה וגרימת חבלה חמורה, הם נאזקו והובלו לניידות המשטרה שהמתינו להם בכניסה לבניין. כוחות המשטרה אספו ממצאים מהזירה וגבו עדות מהשכנים.
דיירים המתגוררים בסמוך סיפרו: "שמענו רעש של חבטה, לא ידענו מה זה. כשירדנו למטה, הבנו שמדובר בחמישה חברים שהיו ביחד בדירה ושתו ככל הנראה לשוכרה, עד שבשלב מסוים אחד מהם הושלך מחלון הדירה בקומה השלישית. כל הבניין בהיסטריה. הם כל הזמן שותים, וזה מפחיד. לא נעים לחיות בסביבה כזאת".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

תוספת של 46 מיליון שקל לשדרוג השכונות...

מועצת העיר אישרה בראשית השבוע תוספת תקציב בסך 46 מיליון שקל לטובת מגוון פרויקטים בתחום התשתיות והבינוי. ראש העירייה רמי...

חדשות פתח תקווה30 בנובמבר 2021    דקה אחת
0

חיים חדשים בשוק ליפקיס

אחרי שנים של חשיבה ותכנון, מובילה העירייה בימים אלה מהלך בשוק ליפקיס בעיר, לטובת פיתוח השוק, שדרוגו והפיכת הקנייה בו...

חדשות פתח תקווה30 בנובמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה