חדשות פתח תקווה

חשד: גבר הטריד ילדות בגינת החקלאים

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

לטענת אם צעירה, שמיהרה להתקשר למשטרה, הגבר הסתובב לבדו בגינת המשחקים, הציע לילדות סוכריות וניסה לתקשר איתן • במקרה נוסף, הותקפה קטינה על ידי גבר, בעת שחצתה מנהרה בכביש 40, סמוך לצומת סגולה

חשד: גבר הטריד ילדות בגינת החקלאים
צילום אלון חכמון

 

גבר שמסתובב לבדו בגינת משחקים, מציע סוכריות לילדות ומנסה לתקשר איתן, עורר את חשדה של אם, שמיהרה להתקשר למשטרה. אולם עד להגעת השוטרים למקום, נעלם החשוד והותיר את האם והילדות כשהן מבוהלות וחוששות.
המקרה הזה התרחש ביום ראשון בגינת החקלאים שבשכונת כפר גנים ג'. הפרטים הועברו בהודעה בקבוצות הוואטסאפ, על מנת להתריע על סיכון אפשרי: "בשעת הצהריים בגינת החקלאים, אמא מבית הספר ראתה אדם מבוגר, שחילק סוכריות לילדות בגינה וניסה לדבר איתן. הילדות סיפרו שהתרחקו ממנו, כי הבינו שמשהו לא כשורה. כשהאמא הגיעה, הבחור ברח. המקרה דווח למשטרה, אך האמא לא הספיקה לצלם אותו. היו ערניים, שימו לב ודברו עם הילדים".
בעקבות הדברים, עלה מפלס החרדה בשכונה, במיוחד לנוכח פרסום על מקרים דומים ברחבי העיר בשבועות האחרונים, שבהם ניסו גברים להתחקות אחר ילדות, להטריד אותן או לבצע בהן עבירות מין. לפני כשבועיים התפרץ גבר לבית משפחה בבניין משותף באחד הרחובות הסמוכים. במקרה נוסף, הותקפה קטינה על ידי בחור, בעת שחצתה מנהרה בכביש 40, סמוך לצומת סגולה.
בעקבות התלונות, הגבירה המשטרה את הסיורים באזור, וגם השיטור העירוני ומערך הביטחון של העירייה מבצעים באזור סיורים מוגברים. בנוסף, הותקנו מצלמות אבטחה באזור, כדי לתת מענה ולאפשר התחקות אחר אירועים חריגים באזורים שלכאורה נסתרים מהעין.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

35 אלף שקל קנס למשליכי פסולת

בהמשך למאמצי העירייה למיגור תופעת השלכת הפסולת במרחבים הפתוחים אשר בפאתי העיר, בימים האחרונים בית משפט השלום בפתח תקוה השית...

חדשות פתח תקווה12 בינואר 2021    דקה אחת
0

מגבירים הילוך: עיריית פתח תקוה תאכוף הפרות...

אמש התקבל דיווח על אירוע שהתקיים במהלך שעות אחר הצהריים בניגוד להנחיות הסגר על גג מבנה ציבורי ברחוב משורר. עם...

חדשות פתח תקווה11 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה