חדשות פתח תקווה

חשד: גבר הטריד ילדות בגינת החקלאים

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

לטענת אם צעירה, שמיהרה להתקשר למשטרה, הגבר הסתובב לבדו בגינת המשחקים, הציע לילדות סוכריות וניסה לתקשר איתן • במקרה נוסף, הותקפה קטינה על ידי גבר, בעת שחצתה מנהרה בכביש 40, סמוך לצומת סגולה

חשד: גבר הטריד ילדות בגינת החקלאים
צילום אלון חכמון

 

גבר שמסתובב לבדו בגינת משחקים, מציע סוכריות לילדות ומנסה לתקשר איתן, עורר את חשדה של אם, שמיהרה להתקשר למשטרה. אולם עד להגעת השוטרים למקום, נעלם החשוד והותיר את האם והילדות כשהן מבוהלות וחוששות.
המקרה הזה התרחש ביום ראשון בגינת החקלאים שבשכונת כפר גנים ג'. הפרטים הועברו בהודעה בקבוצות הוואטסאפ, על מנת להתריע על סיכון אפשרי: "בשעת הצהריים בגינת החקלאים, אמא מבית הספר ראתה אדם מבוגר, שחילק סוכריות לילדות בגינה וניסה לדבר איתן. הילדות סיפרו שהתרחקו ממנו, כי הבינו שמשהו לא כשורה. כשהאמא הגיעה, הבחור ברח. המקרה דווח למשטרה, אך האמא לא הספיקה לצלם אותו. היו ערניים, שימו לב ודברו עם הילדים".
בעקבות הדברים, עלה מפלס החרדה בשכונה, במיוחד לנוכח פרסום על מקרים דומים ברחבי העיר בשבועות האחרונים, שבהם ניסו גברים להתחקות אחר ילדות, להטריד אותן או לבצע בהן עבירות מין. לפני כשבועיים התפרץ גבר לבית משפחה בבניין משותף באחד הרחובות הסמוכים. במקרה נוסף, הותקפה קטינה על ידי בחור, בעת שחצתה מנהרה בכביש 40, סמוך לצומת סגולה.
בעקבות התלונות, הגבירה המשטרה את הסיורים באזור, וגם השיטור העירוני ומערך הביטחון של העירייה מבצעים באזור סיורים מוגברים. בנוסף, הותקנו מצלמות אבטחה באזור, כדי לתת מענה ולאפשר התחקות אחר אירועים חריגים באזורים שלכאורה נסתרים מהעין.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה